خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار » حوادث » 43200 تجاوز به دختر نوجوان در 4 سال + عکس و داستان واقعی
43200 تجاوز به دختر نوجوان در 4 سال + عکس و داستان واقعی

43200 تجاوز به دختر نوجوان در 4 سال + عکس و داستان واقعی

43200 تجاوز به دختر نوجوان در 4 سال داستان دختر 23 ساله که در دوازده سالگی توسط یک قاچاقچی انسان فریب خورده و در 4 سال 43200 بار مورد تجاوز قرار گرفت

داستان زیر داستان سکسی برای تحریک قوه جنسی شما نیست بلکه داستان دردناک و واقعی از زندگی دختری بی پناه که در چهار سال جهنم را به چشم خود دیده است می باشد . دختری که در سن دوازده سالگی محکوم به روسپیگری و خوابیدن با مردان متعدد در تمام روز بوده است .

کارلا خاسینتو Karla Jacinto در باغی ساکت و آرام نشسته است. او به گل و گیاه باغ می‌نگرد و صدای همهمه‌ی مردم را از پشت پرچین باغ می‌شنود. کارلا به چشم‌های من خیره می‌شود و با صدایی لرزان می‌‎گوید: 43200 بار.

این داستان سکسی نیست

داستان 43200 تجاوز به دختر نوجوان

رقم 43200 بار همان رقم تخمینی او در مورد دفعاتی است که توسط قاچاقچیان انسان مورد تجاوز قرار گرفته است. او می‌گوید که روزی 30 بار، در هفت روز هفته و به مدت چهار سال.

لازم به ذکر است با توجه به دیدگاه های خوانندگان این مطلب برخی بر این عقیده اند که ما این مطلب را به دروغ گفته ایم و برای جذب کاربران داستان سکس گفته ایم تا بازدید بیشتری را جذب کنیم .

این جریان در سایت های معتبر خارجی تایید شده است و شما میتوانید با سرچ اسم کارلا خاسینتو به صورت انگلیسی Karla Jacinto به اصل ماجرا در سایت های معتبر انگلیسی مراجعه کنید تا ما هم از این گلایه ها مبرا بگردیم .

داستان او روایتگر وقایع تلخ قاچاق انسان در ایالات متحده و مکزیک است؛ اتفاقی تلخ که زندگی هزاران دختر مکزیکی مانند کارلا را تحت شعاع خود قرار داده است.

قاچاق انسان به تجارتی سودآور بدل شده و مرز هم نمی‌شناسد. کار تا جایی پیشرفته که شهرهای کشور مکزیک به شهرهای آتلانتا و نیویورک متصل شده‌اند. انگشت اتهام مقامات ایالات متحده و مکزیک شهری در نواحی مرکزی مکزیک را نشانه رفته است که به عقیده آن‌ها، مرکز اصلی باندهای قاچاق انسان است. قربانیان زن قاچاق انسان، پیش از ورود به عرصه روسپیگری، به این شهر می‌روند. نام این شهر «تنانسینگو» است.

این داستان سکسی نیست

داستان 43200 تجاوز به دختر نوجوان

جمعیت این شهر حدود 13 هزار نفر است. سوزان کاپج، سفیر بین‌الملل وزارت امور خارجه آمریکا در بخش مبارزه علیه قاچاق انسان، می‌گوید که علت اصلی شهرت این شهر بحث روسپیگریِ آن است.

کاپج می‌گوید: «فعالیت اصلی این شهر همین است. روسپیگری صنعت اصلی شهر است. با این حال، در نواحی کوچکتر روستایی، دختران جوان هیچ اطلاعی از شهرت اصلی شهر تنانسینگو ندارند. بنابراین، آن‌ها نسبت به مردانی که از این شهر به محل زندگی‌شان می‌روند، مشکوک نمی‌شوند. آن دختران نگون‌بخت فکر می‌کنند که آینده‌ی روشنی با آن شخص خواهند داشت. آن‌ها فکر می‌کنند که عاشق شده‌اند. تقریبا تمام قربانیان قاچاق انسان در این شهر همین داستان را روایت می‌کنند.»

تجاوز

کارلا خاسینتو Karla Jacinto

بدرفتاری از پنج سالگی

کارلا می‌گوید که از همان سن پنج سالگی مورد سو استفاده قرار می‌گرفته و مادرش هم چندان اهمیتی به او نمی‌داده است. او می‌گوید: «نابهنجاری رفتاری در خانواده ما وجود داشت. من از سن پنج سالگی توسط یکی از اقوام مورد سو استفاده و بدرفتاری قرار می‌گرفتم.»

او در سن 12 سالگی هدف یک باند قاچاق انسان قرار گرفت؛ مردی که با مهربانی با او صحبت می‌کرد و اتومبیل زیبایی داشت.

کارلا می‌گوید که روزی در ایستگاه متروی مکزیکوسیتی منتظر دوستانم بودم که پسربچه‌ی شیرینی فروشی پیش من آمد و گفت شخصی برای من یک بسته شکلات به عنوان هدیه فرستاده است. کارلا می‌‎گوید که پنج دقیقه بعد مردی پیش من آمد و گفت که فروشنده‌ی خودروهای کارکرده است.

آن مرد از دوران کودکی خود حرف زد و گفت که او هم مورد سو استفاده قرار گرفته است. همین حرف‌ها بود که یخ ملاقات نسبتا عجیب ما را آب کرد. او مردی مودب و مهربان به نظر رسید. آن‌ها شماره تلفن همدیگر را گرفتند و یک هفته آن مرد با کارلا تماس گرفت. کارلا سر از پا نمی‌شناخت. او به کارلا پیشنهاد داد که با خودروی قرمز و سرعتی‌اش به نزدیکی شهر «پوئبلا» سفر کنند.

این داستان سکسی نیست

داستان 43200 تجاوز به دختر نوجوان

کارلا می‌گوید: «وقتی ماشین او را دیدم، اصلا باور نمی‌کردم. من از دیدن همچنین ماشینی شگفت زده شده بود. برایم جالب بود. او به من گفت که سوار ماشینش شوم و دوری بزنیم.»

آن مرد 22 ساله تقریبا 10 سال از کارلا بزرگتر بود. طولی نکشید که او رضایت کارلا را جلب کرد. کارلا چند شب قبل از آن روز، کمی دیرتر از معمول به خانه رفت، ولی مادرش در را بر روی او باز نکرد.

او می‌گوید: «روز بعد از تماسش، همراه او رفتم. من سه ماه با او زندگی کردم و او در تمام آن مدت با من با مهربانی رفتار کرد. او عاشق من بود، برایم لباس می‌خرید، به من توجه می‌کرد، برایم کفش می‌خرید، گل، شکلات، هر چه که دوست داشتم برایم می‌خرید.»

اما همه جا پر از پرچم‌های سرخ رنگ بود.

تجاوز

کارلا خاسینتو Karla Jacinto

کارلا می‌گوید که آن مرد حدود یک هفته او را در آپارتمان محل زندگی‌شان تنها گذاشت. اقوام او همراه با چند دختر هر هفته به آپارتمانشان می‌رفتند. کارلا یک بار شهامت به خرج داد و از آن مرد پرسید که آن‌ها چه می‌خواهند که این قدر به آپارتمانشان می‌آیند. او نیز در جواب صادقانه گفت: «آن‌ها روسپی هستند.»

کارلا می‌گوید: «چند روز بعد همه چیز تغییر کرد. او به من گفت که باید وارد این راه شوم و تمام چیزهای مربوط به آن را به من گفت.»

آن روزها، آغاز چهار سال جهنمی بود. اولین تجربه‌ی روسپیگری او در شهر گوادالاخارا، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مکزیک، اتفاق شد. کارلا می‌گوید: «من از ساعت 10 صبح تا نیمه‌های شب مشغول این کار بودم. یک هفته آنجا بودیم. خودتان حساب کنید: 20 بار در روز، برای یک هفته. بعضی از مردها به من می‌خندیدند، چرا که من گریه می‌کردم. من باید چشمانم را می‌بستم تا نبینم چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

کارلا به چند شهر دیگر هم رفت. هیچ روز تعطیلی یا استراحتی برای او وجود نداشت. کارلا می‌گوید که روزی 30 مرتبه باید تن به این ذلت می‌داد.

یک روز پلیس وارد هتل شد. پلیس همه‌ی مردان را بیرون کرد و درب هتل را بست. کارلا فکر می‌کرد که شانسشان زده که پلیس برای نجات آن‌ها سرزده است.

اما او اشتباه می‌کرد. حدود 30 افسر پلیس وارد آنجا شدند و تمام دخترها و زن‌ها را به اتاق‌های هتل بردند و از آن‌ها فیلم‌های نامناسب تهیه کردند. افسران پلیس به دختران و زنان گفتند که اگر کاری که آن‌ها می‌خواهند را انجام ندهند، فیلم‌ها را به دست خانواده‌هایشان خواهند رساند.

این داستان سکسی نیست

داستان 43200 تجاوز به دختر نوجوان

تصور باردار شدن در زندگیِ کابوس‌ وار کارلا بدترین اتفاق ممکن بود

کارلا که آن موقع 13 سال داشت، می‌گوید: «آن‌ها چندش آور بودند، چون می‌دانستند سن ما پایین‌تر از سن قانونی است. ما بزرگ نشده بودیم. چهره‌های نگران و مضطربی داشتیم. دختری بین ما بود که تنها 10 سال داشت. بعضی از دختران گریه می‌کردند. آن‌ها به افسرها گفتند که سنشان خیلی پایین است، اما آن‌ها توجهی نکردند.»

او اما در 15 سالگی صاحب یک دختر شد. یکی از دلال‌های هتل پدر دختر کارلا بود. آن دختر حتی کار را بدتر کرده بود، چرا که کارلا می‌دانست اگر به امیال و خواسته‌های آن مرد تن ندهد، او بدون شک بلایی سر دخترش خواهد آورد. آن مرد یک ماه پس از به دنیا آمدن نوزاد، او را از مادرش جدا کرد و کارلا تا یک سالگی دخترش او را ندید.

کارلا خاسینتو Karla Jacinto

کارلا خاسینتو Karla Jacinto

کارلا خاسینتو در نهایت در سال 2006 و در جریان یک عملیات ضد قاچاق انسان در مکزیکوسیتی آزاد شد.

چهار سال رقت بار سرانجام به پایان رسید. چهار سالی که هر روزش برای او مانند شکنجه بود. او هنگام آزادی همچنان زیر سن قانونی قرار داشت. درست است که او آزاد شده، اما خاطرات و اتفاقات آن چهار سال تا آخرین روز زندگی همراه کارلا خواهد بود.

سی ان ان به طور مستقل بخش‌هایی از داستان کارلا را تایید می‌کند. ما پس از آزادی او با گروه «متحد علیه قاچاق انسان» و یکی از مقامات ارشد پناهگاه «مسیر خانه» که پس از آزادی یک سال میزبان کارلا بود، صحبت کرده‌ایم. به دلیل ماهیت پرونده‌های قاچاق انسان، بررسی صحت تمام اتفاقات مقدور نیست.

کارلا در حال حاضر 23 سال دارد. او حامی گردهمایی‌های ضد قاچاق انسان است و داستانش را در کنفرانس‌ها و همایش‌ها تعریف می‌کند. او در ژوئیه سال جاری میلادی، داستانش را در واتیکان برای پاپ فرانسیس هم تعریف کرد. کارلا در ماه مه در کنگره ایالات متحده حاضر شد و برای آن‌ها نیز صحبت کرد.

پیام کارلا واضح است: قاچاق انسان و روسپیگری اجباری همچنان در جهان رخ می‌دهد و آمار آن رو به افزایش است.

او می‌گوید: «دختران زیر سن قانونی اغفال شده و از خانواده‌هایشان دور نگه داشته می‌شوند. گوش دادن به حرف‌هایم کافی نیست. شما باید درک کنید چه اتفاقاتی در آن چهار سال به سر من آمد و چشمانتان را خوب باز کنید.»

کارلا می‌گوید که اگر اقدامی صورت نگیرد، هزاران دختر مانند او درگیر باندهای قاچاق انسان شده و هزاران بار مورد تجاوز قرار خواهند گرفت.

 

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 18 نظر ثبت شده است.

 1. یکم باورش سخت بود ولی بالاخره قانع شدم که این حقیقته دلم براش سوخت روزی30بار تجاوزقابل تحمل نیس ?

 2. وای بیچاره اما گمون نمیکنم واقعی باشه خیلیا با ۶یا۷بار تجاوز میمیرنچه برسه چهارسال و ۴۳۲۰۰بارتجاوز اخه یه بچه۱۲ساله چطور روزی ۳۰بار تجاوزو تحمل میکنه امکان نداره

 3. خدایا خودت کمک ما انسانهای گمراه کن

 4. هعی، چه دنیای مزخرفی شده. وحشتناکه روزی ۳۰ بار!!!

 5. فک میکنید دروغه چون درکش براتون سخته .ولی این اتفاقها واقعا داره می افته.بعدشم اینا مثل آدم نیستن که احتمالا هر بار 5 یا 6 نفر رو مینداختن به جون دختره.

 6. قشنگ ضرب کرده اعداد رو …. 30 در 30 در 12 در 4 = حاله خوبه ضربش ایرادی نداره

 7. اول ببینید خبر با عقل جور درمیاد بعد منتشر کنید!!!
  آخه هر 48 دقیقه یک بار تجاوز به شرط اینکه غذا نخوره، نخوابه، مریض نشه، عادت نشه، کلا آدم آهنی باشه دیگه…
  کدوم عقل سالمی این خبر رو قبول می کنه آخه؟؟؟
  واقعا برای اونایی که چنین خبر هایی رو باز نشر میدن متاسفم…

  • با سلام و احترام
   والا چی بگم .
   سی ان ان رو قبول دارید ؟
   اسم انگلیسی که در مطلب قرار دادیم به این خاطر هست که شما در گوگل سرچ بدید و متوجه بشید که دروغ نمیگیم .
   اگر اسم انگلیسی رو در گوگل جست و جو بدید اولین لینک مربوط به سایت سی ان ان هست که از معتبرترین سایت های خبری دنیاست .
   اگر به اعتبار سایت سی ان ان شک دارید دیگه ما هیچ جوابی نداریم .
   ما به اعتبار سایت سی ان ان و سایت های خبری معتبر خارجی این خبر رو منتشر کردیم .

 8. خخخ ادم میترکه ک

 9. یعنی کارلا با سن 12 سال تا سن 17سالگی تمام تجاوزهاشو شمارده و به عدد 43200بار رسیده.روزی 30 بار یعنی روزی 30مرد.کمی عجیبه ممکنه کارلا بخاطر تجاوز دچار بیماری روانی شده باشه.در کل تجاوز خوی حیوانی است.و دختران سوریه را داعش به اردن میفروشد.یا اینکه نامردان اردنی به بهانه ازداواج با دختران پناهنده سوری ازدواج میکنند وبعد از تجاوز انها را به روسپی خانه ها میفروشند.کجاست امریکایی که دم از حقوق زن و حقوق بشر میزند.کجاست اروپایی مثلا طرفدار حقوق بشر.صدها و هزاران مانند کارلا در سوریه توسط داعش و اردن مورد تجاوز قرار گرفتن بعد دل شما برای کارلای که با رضایت خود از خانه فرار کرده سوخته.

  • با سلام و احترام
   همانطور که خودتون فرمودید تجاوز خوی وحشی گری است و در تمام دنیا کار حیوانات وحشی است .
   از داعش که به طور مداوم نوشته میشه و گفته میشه و در همین سایت ما بارها و بارها از موضوع داعش و مسائل پیرامون این گروه تروریستی مطلب قرار داده شده .
   این مطلب هم جزو مطالب آموزنده و جالب توجه بود که از سایت های معتبر خارجی مورد تایید قرار گرفته بود و ما هم قرار دادیم .

 10. زیاد به دل نگیرید چون روزی 30 بار ادم به قول وحید داغون میشه یه چیزی قابل باور بگید .ههههههههه

  • با سلام و احترام
   این خبر توسط رسانه های معتبر خارجی مثل دیلی میل و … تایید شده و منتشر شده است .
   اگر از دید شما ما دروغگوییم پس باید دیلی میل و رسانه های معتبر خارجی رو هم دروغگو خطاب کنید چون ما خبر رو از این رسانه ها گرفته و منتشر کردیم .

 11. خیلی داستان وحشتناک وناراحت کننده ای بود. واقعن ما داریم توی چه دنیایی زندگی میکنیم؟

 12. خودمونیم خیلی خشکله

 13. واقعا چه طور ممکنه چنین اتفاقی اونم ۴۳۲۰۰بار غیر ممکنه ولی شاید هم باشه.ماکه نمیدونیم

 14. هه خوب بود ولی اون همه تجاوز دروغه چون ادم میمیره روزی 30 بارچ

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است