خانه » اخبار » حوادث » 4 فرزند حاصل تجاوز پدر به دختر افغانی + عکس و کلیپ

4 فرزند حاصل تجاوز پدر به دختر افغانی + عکس و کلیپ

4 فرزند حاصل تجاوز پدر به دختر افغانی داستان دختر افغانی که 13 سال توسط پدر خود مورد تجاوز قرار میگرفته و از پدر خود 4 فرزند دارد

داستان واقعی دردناک زندگی دختر افغانی جوان به نام خاطره که 13 سال توسط پدرش مورد تجاوز قرار گرفته و از پدر خود 4 فرزند دارد که میگوید نمیداند برای فرزندش خواهر است یا مادر و همچنین پدر ، دخترش را یک هرزه معرفی میکند که هر روز با کسی بوده و او از ترس بی آبرویی فرزندان او را میکشته است .

تجاوز پدر به دختر

خاطره و مادر و دخترش

خاطره در بخش فقیر نشین کابل افغانستان زندگی می کند. وقتی 4 ساله بود پدرش به ایران آمده و در 9 سالگی اش بود که پدر بازگشته  و سرنوشت شومی را برایش رقم زده است.

خاطره می گوید:  وقتی پدرم را دیدم با خوشحالی او را در آغوش گرفتم و خیلی زود فهمیدم او رفتارش فرق می کند تا اینکه سراغم آمد و در برابر دیدگان مادرم به من تجاوز کرد.

برادران خاطره از خانه شان فراری شده اند و مادر می گوید: در این 13 سال از ترس شوهرش دم نزده و تنها گریه می کرد و شوهرش را نفرین تا بمیرد و دست از سر آنها بردارد.

خاطره نخستین بچه اش را که حاصل تعرض پدر بود در روستای دورافتاده ای به دنیا آورد که پدرش این بچه را در صحرا رها کرد. بعد از آن بارها بچه ها را سقط کرد تا اینکه دخترش به نام زینب را به دنیا آورد و بعد کودک 3 ماهه اش که نمی داند برای آنها خواهری کند یا مادرشان باشد.

تجاوز پدر به دختر

دختر خاطره و پدرش

حلیم پدر متجاوز با دخالت همسایه ها دستگیر شد و با وجود محکومیت اعدام و نتایج آزمایشات دی ان ای که نشان می داد خاطره واقعیت ها را گفته است ادعا دارد بی گناه است و به دخترش تهمت می زند.

حلیم می‌گوید به خاطره نگاه چپ هم نداشتم پدرش بودم و از ترس بی آبرویی خیلی کارها کردم تا خطاهای دخترم پنهان بمانند.

وی می افزاید: خاطره با غریبه‌ها رابطه داشت و با یکی از خویشاوندان شان حدود پانزده روز فراری بود و خودش که راننده موترهای باری در شاهراه بوده نتوانسته “کارهای” دخترش را کنترل کند.

پدر متجاوز ادامه می دهد: اگر بچه اول خاطره را در بیابان رها کردم بخاطر آبرویمان بود بارها خانه و حتی شهرمان را عوض کرده ام  اما نتوانسته ام دخترم را کنترل کنم.

تجاوز پدر به دختر

پدر متجاوز

دادستان و قضات پرونده ادعاهای این مرد شیطان صفت را به هیچ عنوان درست ندانسته و حکم اعدام وی را صادر کردند.

وکیل خاطره از انجام آزمایشات برای روشن شدن این تجاوزها که نشان می دهد بچه ها از پدر خاطر است ابراز خوشحالی کرده و آن را تنها راه نجات این دختر دانسته است.

در زیر فیلم داستان تجاوز پدر به دختر افغانی را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  بازداشت پسران و دختران در پارتی شبانه شیراز

دانلود کلیپ تجاوز پدر به دختر افغانی

1 دیدگاه

  1. واقعا عجب ادم های پیدا میشن به نظر من بیشتر از این که تقصیر مرد باشه تقصیر سکوت خانواده دختره بود یعنی اگه نمی فهمیدن بازهم این جریان ادمه داشت؟؟
    دختره میتونس پدرش رو بکشه یا مادرش به پلیس بگه 90 درصد تقصیر خودشون بود😡😡😡😑😑😑😑😖😖

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*