خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » 4 سال زندان دختر عرب عاقبت بوسیدن پسر غریبه + عکس
4 سال زندان دختر عرب عاقبت بوسیدن پسر غریبه + عکس

4 سال زندان دختر عرب عاقبت بوسیدن پسر غریبه + عکس

4 سال زندان دختر عرب عاقبت بوسیدن پسر غریبه پدر عربستانی دختر 21 ساله اش را به خاطر بوسیدن مرد غریبه 4 سال در خانه حبس کرده است

عاقبت بوسه دختر عرب از پسر غریبه

امینه الجعفری

بوسه دختر عرب – انگلیسی 21 ساله که 16 سال از عمر خود را در انگلیس به سر برده بود و پس از آن با پدر عربستانی خود به عربستان آمد به چهار سال زندانی شدن در خانه با سر تراشیده و در گرسنگی و تشنگی ختم شد .

امینه الجعفری که پسر غریبه ای را بوسیده بود توسط پدرش محمد الجعفری چهار سال در خانه زندانی شده و تحت شرایط سخت زندگی میکند .

به نقل از پایگاه خبری دیلی میل، امینه الجعفری  یک دختر انگلیسی – عربستانی 21 ساله به دلیل اقدام غیراخلاقی بوسیدن پسر به مدت چهار سال از سوی پدر سعودی خود با سری تراشیده شده، زندانی شد.

عاقبت بوسه دختر عرب از پسر غریبه

عاقبت بوسه دختر عرب از پسر غریبه

بر این اساس، امینه در سوانسی انگلیس متولد شد اما در 16 سالگی به عربستان سعودی نقل مکان کرد. پدر امینه یک سعودی تحصیلکرده در انگلیس بود که به دلیل مخالفت با زندگی غیراسلامی غرب، به عربستان بازگشت. پدر امینه او را به دلیل بوسیدن پسر غریبه به مدت چهار سال در خانه خود در جده زندانی کرد. امینه در این مدت گرسنگی و تشنگی کشید، مورد آزار جسمی قرار گرفت و حق ازدواج با مرد دلخواه خود را نداشت.

وکلای امینه اعلام کردند که او نگران امنیت جانی خود است و طی دادخواستی در لندن خواستار حفاظت از خود شده است. با این وجود، محمد الجعفری – پدر امینه – که در دانشگاه پادشاهی عبدالعزیز در جده کار می‌کند، با دریافت منابع مالی از دولت سعودی اقدام به جنگ با دادگاه عالی برای نگه داشتن دختر خود کرده است.

وکیل امینه پس از دیدار با او در جده به رسانه‌ها گفت: امینه یک دختر معمولی ولزی است که حتی لهجه خود را نیز هنوز دارد. او می‌خواهد به خانه خود (انگلیس) بازگردد و خواستار داشتن حق انتخاب و کنترل بر روی زندگی خود است.

عاقبت بوسه دختر عرب از پسر غریبه

عاقبت بوسه دختر عرب از پسر غریبه

خواهر کوچکتر امینه، او را یک دختر شیطانی می‌داند. او می‌گوید پدرش به دلیل آنکه امینه یک مرد را بوسیده است، او را زندانی کرده است. وی افزود: او در خانه حق استفاده از تلفن و اینترنت را ندارد. همچنین امینه حق رفتن به حمام و دستشویی را ندارد و مجبور است در داخل یک فنجان قضای حاجت کند.

با این حال، امینه اجازه یافت تحت نظارت شدید مامورانی که پدرش گمارده بود، در یک جلسه با مقامات کنسولگری انگلیس در هتل دیدار کند. او در این دیدار یک یادداشت را به صورت مخفیانه به اعضای سفارت داد و در آن از ترس از آینده خود خبر داد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter