13 زن باردار همسران یک مرد شایعه جهانی مرد 13 زنه + عکس

13 زن باردار همسران یک مرد شایعه جهانی مرد 13 زنه عکس نشان دهند یک مرد میان 13 زن باردار شایعه ای بیش نیست و این عکس کار فتوشاپ کاران عزیز است .

یک مرد با 13 زن باردار مطلبی است که این روزها در شبکه های اجتماعی و سایت های دنیا ایجاد جنجال بزرگی کرده است .

مرد و 13 زن باردار

مرد و 13 همسر باردار

13 زن حامله در اطراف یک مرد در عکس منتشر شده ایده ای برای انتشار خبر جعلی یک مرد و 13 همسر باردارش بود که توسط رسانه ها منتشر بگردد .

عکس مرد با 13 زن باردار در شبکه های اجتماعی و رسانه ها غوغای بسیاری به پا کرده است به طوریکه برخی سایت های معتبر نیز با انتشار این عکس به این شایعه دامن زدند .

متاسفانه برخی از سایت های معتبر ایران نیز با انتشار این عکس همین روایت یک مرد و 13 همسر باردار را نقل کردند که در اینجا شایعه بودن این خبر و فیک بودن این عکس را اعلام میکنیم .

برای تکذیب این عکس کافیست به چند نکته واضح در عکس توجه کنیم .

اول نحوه ایستادن مرد در میان دو زن هست که با کمی دقت میتوان به فتوشاپ بسیار واضح پی برد که دستان مرد ناپدید شده و پاهای مرد بر روی پاهای دو زن کنار دست ایستاده است .

به راحتی قابل تشخیص است که عکس مرد در جای دیگری بوده و به میان این زنان قرار داده شده است .

البته ما برای ادعای خود دلیل محکم تری نیز داریم .

بین دو پای این مرد دامن و پای شخص دیگری دیده میشود که اگر کمی زوم کنید و دقتتان را بیشتر کنید یک دامن و در میان دامن پای یک زن دیگر دیده میشود .

این به وضوح نشان دهنده این موضوع است که این عکس کار یک فوشاپ کار بسیار آماتور بوده که حتی سعی بر پنهان کردن پای زن در میان پاهای مرد نکرده است .

امیدواریم که سایت های ایرانی و لااقل سایت های معتبر ایرانی در انتشار مطالب خود کمی دقت کنند .

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعهویژه