خانه » مدل لباس و زیورآلات » ۸ نکته مهم برای مدل مو و آرایش عروس که باید رعایت شوند

۸ نکته مهم برای مدل مو و آرایش عروس که باید رعایت شوند

۸ نکته مهم برای مدل مو و آرایش عروس که باید رعایت شوند: خانمهایی که قصد ازدواج دارند، کلی سوال تو ذهنشون هست که فهمیدن پاسخ بعضی هاش مهم هستش، در ادامه، مطالب سودمندی در مورد مدل مو و آرایش عروس را برای شما آماده کرده ایم.

0

هر عروسی دوست دارد که در ذهن مهمان ها تصویری جدید و خیره کننده از خود بسازد درنتیجه با وسواس فراوان به دنبال مدل لباس، آرایش صورت و مو می گردد اما دربعضی مواقع این دقت بیش از حد موجب انتخاب های اشتباه می شود.

1

۱ – لازم است مدل موی عروسی راحداقل یک بار امتحان کنید. توصیه میشود از میان مدل موهای توصیه شده آرایشگر و مدل های برگیزده خودتان سه مدل را برگزینید و هر طور که شده آرایشگر را وادار کنید انها را برای تان امتحان کند احتیاج نیست مدل حتما به سرتان ثابت شود تنها صورت کلی از مدل مو می تواند شما را مجاب کند که این حالت به شما می آید یا خیر.

۲ – در مورد مدل موی تان داستان سرایی نکنید. هیچگاه با توضیح از آرایشگر نخواهید مدل مویی که در تصور شماست را پیاده کند. امکان دارد نه شما بتوانید منظورتان را بدرستی بیان کنید نه آرایشگر بتواند ذهنیت درستی از توضیحات شما در ذهنش ایجاد کند. دقت داشته باشید که آن مدلی که در ذهن خود دارید را در اینترنت یا ژورنال های گوناگون پیدا کنید و به آرایشگرتان نشان دهید اگر هم امکانش نبود دنبال یک مدل دیگر باشید.

2

۳ – به پیشنهادها فکر کنید. برخی از خانمها مدل مویی را در ذهن دارند و برای این انتخاب آن دلایل خاص خودشان را دارد اما آرایشگر معتقد است که این مدل به عروسش نمی آید یا باید تغییراتی در آن ایجاد شود. در چنین مواردی بهتر است به آرایشگرتان اطمینان کنید و اگر به او و کارش اطمینان ندارید نباید از اول او را برای جشن عروسی تان انتخاب کنید.

۴ – در زمان تست مدل مو از خود عکس بگیرید. زمانی که شینیون ها و طرح های جمع و باز گوناگون را روی سرتان تست کردید بعد از اتمام هر مدل از خودتان در حالت های و رخ های گوناگون عکس بگیرید. امکان دارد اعضای خانواده و همسرتان نظر شنیدنی در مورد مدل موی تان داشته باشند.

۵ – پس از آن که مدل موی تان را انتخاب و قطعی شد از دوست یا همسرتان بخواهید از حالات مختلف عکس شما را بگیرد تا در روز عکاسی بدانید کدام حالات عکس های بهتری از شما را نشان می دهند.

3

۶ – در روز عروسی از بلوز دکمه دار یا زیپ دار استفاده کنید زیراکه بعد از این که کار موهای تان به اتمام رسید نمی توانید تاپ یا تی شرت را از سرتان خارج کنید چون که مدل موی تان خراب می شود.

۷ – مدل لباس هم مهم است و باید به آن توجه کنید. اگر لباس عروس تان بدون آستین و باز است حتما میبایست فضای مابین سر و شانه ها را با مدل مویی که زیاد بالا نیست پر کنید.

۸ – از موی مصنوعی استفاده نکنید. اجازه ندهید آرایشگر برای آسودگی کار خودش از مو مصنوعی استفاده کرده و به موهای شما اضافه کند چون که رنگ این موها در زیر فلاش دوربین ها قطعا با رنگ موی خودتان متضاد می شود و مهمان هایتان با ذهنیت بد از ظاهر شما به خانه می روند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*