خانه » فرهنگ و هنر » گوگوش و داریوش و ابی در سریال معمای شاه

گوگوش و داریوش و ابی در سریال معمای شاه

گوگوش و داریوش و ابی در سریال معمای شاه سریال معمای شاه به روابط خوانندگانی چون فائقه آتشین یا گوگوش و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی با دربار شاه میپردازد .

سریال معمای شاه که سریالی تاریخی از دوران پهلوی است به روابط خوانندگان لوس آنجلسی و دربار شاه اشاره میکند .

گوگوش و ابی

گوگوش و ابی

فائقه آتشین معروف به گوگوش و داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی معروف به ابی جزو خوانندگانی هستند که در فیلم معمای شاه مورد بحث قرار میگیرند .

گوگوش که این سال ها با ساخت برنامه آکادمی گوگوش در شبکه من و تو هنوز در فعالیت و در ارتباط با فرح پهلوی است قبل از انقلاب بازیگر و خواننده بوده است .

داریوش اقبالی و ابراهیم حامدی نیز جزو خوانندگانی بودند که قبل از انقلاب با دربار پهلوی در ارتباط بوده اند و هنوز هم بر علیه انقلاب اسلامی فعالیت هایی میکنند .

فرح پهلوی که این روزها نیز با این خوانندگان در خارج از ایران در رفت و آمد است با ورودش در معمای شاه پای این خوانندگان را به فیلم باز کرده است .

با رسیدن سریال «معمای شاه» به ماجرای حضور فرح و دوستانش در دربار پهلوی، کم‌کم پای خواننده‌های پاپ این دوره که در دربار رفت و آمد داشتند هم به داستان باز می‌شود.

قرار است از ابن به بعد خواننده های دهه ۵۰ مثل فائقه آتشین، ابراهیم حامدی و عبدالحسن ستارپور هم در دربار پهلوی نشان داده شوند. بازیگری که در فیلم «نهنگ عنبر» در نقش ابراهیم حامدی بازی کرده بود اینجا هم همین نقش را بازی کرده است .

داریوش و ابی

داریوش و ابی

از سویی دیگر قرار است داریوش اقبالی هم به عنوان خواننده اجتماعی که در آن زمان بین مردم شناخته شده بوده ،دراین سریال حضور داشته باشد. نقش این خواننده را همان بازیگری ایفا می کند که در فیلم ضد گلوله شباهت بسیار زیادی به آن خواننده داشت .

هنوز تصویر خاصی از تست گریم هیچ کدام از این خواننده ها در معمای شاه منتشر نشده است .

ایسنا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*