خوش آمدید - امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » گلشیفته فرهانی : منتقدان برهنگی من عامل پیشرفتم بودن
گلشیفته فرهانی : منتقدان برهنگی من عامل پیشرفتم بودن

گلشیفته فرهانی : منتقدان برهنگی من عامل پیشرفتم بودن

گلشیفته فرهانی : منتقدان برهنگی من عامل پیشرفتم بودن گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی است چند سالیست با لخت شدن و بازی فیلم های غیراخلاقی قصد شهرت دارد

برهنگی گلشیفته فراهانی عامل پیشرفت

منتقدان برهنگی گلشیفته فراهانی عامل پیشرفت

گلشیفته فراهانی بازیگر زن ایرانی که در چندین فیلم معروف ایران مانند میم مثل مادر و سنتوری و درباره الی و … نقش آفرینی کرده بود و از شهرت بالایی در ایران برخوردار بود در یک اقدام حیرت انگیز در نهایت شهرت ایران را به مقصد کشورهای خارجی ترک کرد .

گلشیفته فراهانی پس از خروج از ایران با چند مصاحبه علیه ایران و همچنین بازی در چند فیلم غیر اخلاقی و عروسک قرار دادن خود در فیلم ها برای لذت بردن مردان شهوت پرست به دنبال کسب شهرت بود اما غافل از اینکه مردم ایران فهیم تر و باشعورتر از آنند که برای تن لخت زن به وی علاقه بورزند .

گلشیفته فراهانی در اقدام حیرت انگیز دیگر عکس های کاملا برهنه خود را در مجله ایگوییست منتشر کرد کاری که حتی هنرمندان معروف هالیوود و بزرگان سینمای هالیوود حاضر به انجام آن نبودند و نیستند و شاید گلشیفته خواست با نمایش تمام بدن خود مشتری جذب کند .

اقدامات گلشیفته فراهانی باعث شد تا از چشم مردم ایران بیفتد و نه تنها شهرت خود را در ایران از دست دهد بلکه با انتقادات و گاهی تشر های شدید مردم ایران روبه رو شود .

گلشیفته که انگار لذت برهنگی برایش مزه کرده بود و به دنبال کسب شهرت میان مردم هوسران غربی بود باز با نمایش ها و فیلم های غیر اخلاقی خود را به مردان مینمایاند .

اخیرا گلشیفته فراهانی در اقدامی عجیب خطاب به مخالفانش در پی انتشار تصویر برهنه‌ی او بر روی جلد مجله‌ی “ایگوییست” که چندی پیش منتشر شد نوشت : «شماها باعث شدید من پیشرفت کنم.»

گلشیفته فراهانی در توییت دیگری نیز نوشته: «به خاطر مردم تغییر نکن. این جماعت هر روز تو را جور دیگری می‌خواهند.

اینجا یک سوال برای ما پیش آمد که لازم دانشتیم مطرح کنیم شاید گلشیفته فراهانی و کسانی که به این گفته وی اعتقاد دارند کمی فکر کنند که گلشیفته فراهانی از کدام پیشرفت صحبت میکند ؟؟؟؟ پیشرفت در لخت شدن برای رونمایی از اجزای بدن برای مردان هوس باز ؟؟؟ پیشرفت در عروسک شدن و در اختیار قرار دادن خود در خدمت مردان در فیلم ها ؟؟؟ از کدام پیشرفت صحبت کرده است .

چیزی که در ایران دیده میشود از دست دادن شهرت و طرفداران واقعی بازی وی هست اما عاشقان برهنگی و تن نمایی وی شاید در میان مردان هوس باز در دنیا افزایش یافته باشد .

به کجا چنین شتابان ؟؟؟


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

 1. گلشیفته خسته بود.
  سوال من اینه : چرا به دخترا میگن دیر وقت تو خیابون نباش؟
  میترسن که از جانب چه موجودی به دخترشون آسیب برسه؟
  پس بی زحمت نگین مردای هوس باز دنیا!

  • با سلام و احترام
   اتفاقا منظور ما همون مردان هوس باز هستند که به خانم ها توصیه میشه شبا در خیابان نباشند .
   مردان هوس باز در ایران هم هستند .
   حالا من نمیدونم شما منظورتون از سوالتون دقیقا چیه .

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter