خانه » اخبار ستارگان » گلشیفته فراهانی : من متعلق به هیچ قوم و ملتی نیستم + عکس

گلشیفته فراهانی : من متعلق به هیچ قوم و ملتی نیستم + عکس

گلشیفته فراهانی : من متعلق به هیچ قوم و ملتی نیستم گلشیفته فراهانی که توسط پدرش دختر ایران معرفی شده بود خود را متعلق به هیچ قوم و ملتی نمیداند .

گلشیفته فراهانی از زمان خروج خود از ایران حاشیه های بسیاری ایجاد کرده است و از برهنگی گرفته تا بی ارزشی مردم ایران برای وی .

گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

لخت شدن گلشیفته فراهانی در مجله فرانسوی و نشان دادن آلت تناسلی خود و زیبایی های بدن گلشیفته فراهانی در این مجله و فیلم های هالیوودی وی را از فرهنگ ایران خارج کرد .

گلشیفته فراهانی که در ایران محبوبیت بالایی داشت بامهاجرت از ایران و برهنگی قصد به شهرت رسیدن را داشت این روزها حتی محل تولد خود را فراموش کرده است .

آخرین جنجال ها مربوط به بازیگر زن مهاجرت کرده توسط پدر هنرمندش بهزاد فراهانی ایجاد شد که وی را دختر ایران و افتخار سینمای ایران نامید .

بهزاد فراهانی با این صحبت های خود باعث فکوس خبرنگاران روی خود شد که با مصاحبه خبرنگار یکی از سایت ها در مورد دیدن فیلم های مستهجن گلشیفته فراهانی واکنش تندی نشان داد و جنجال بزرگی به پا کرد .

حال بازیگر زن که اینقدر توسط پدرش و برخی افراد که سنگش را به سینه میزنند و وی را افتخار ایران و دختر ایران مینامند خود را متعلق به هیچ قوم و ملتی نمیداند .

golshifteh farahani

گلشیفته

درست شنیدید بازیگر زن در مصاحبه ای با روزنامه فرانسوی گفته که متعلق به هیچ قوم و ملتی نیست .

مصاحبه وی با روزنامه فرانسه حاوی صحبت هایی بود که نشان دهنده آن است که وی خود را ایرانی نمیداند و صحبت های پدرش را تکذیب میکند .

صفحه اینستاگرام گلشیفته فراهانی با انتشار عکس مصاحبه اش با روزنامه فرانسه به روز رسانی شد .

مصاحبه گلشیفته فراهانی

مصاحبه بازیگر زن

بازیگر زن در این مصاحبه به صراحت اعلام کرده که متعلق به هیچ قوم و ملتی نیست که نشان دهنده آنست که بازیگر زن حتی اصالت و جایی که در آنجا چشم به دنیا گشوده است را فراموش کرده است در حالیکه پدرش و برخی سعی بر آن دارند تا وی را ایرانی نشان دهند .

حال باید دید هنوز بهزاد فراهانی و حامیان این بازیگر فیلم های بی حیایی در خارج از ایران وی را جزو افتخارات ایران و ملتی که خودش را جزو آن نمیداند معرفی میکنند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*