خانه » اخبار ستارگان » گلایه ترانه علیدوستی از دانلود غیر مجاز سریال شهرزاد

گلایه ترانه علیدوستی از دانلود غیر مجاز سریال شهرزاد

گلایه ترانه علیدوستی از دانلود غیر مجاز سریال شهرزاد ترانه علیدوستی بازیگر نقش اول سریال شهرزاد از دانلود رایگان سریال شهرزاد در سایت های اینترنتی گلایه کرد

متاسفانه سایت های دانلود فیلم در ایران با بی توجهی به قوانین و زیر پا گذاشتن قانون با قرار دادن سریال های خانگی برای دانلود رایگان باعث ناراحتی دست اندرکاران سریال های خانگی شده اند .

ترانه علیدوستی بازیگر نقش اصلی سریال شهرزاد نیز از این وضعیت سایت های دانلود رایگان فیلم شهرزاد گلایه کرده و از مردم خواسته است تا با دانلود نکردن این فیلم ها به صورت غیر مجاز و خرید نسخه اصلی فیلم شهرزاد از دست اندرکاران این سریال خانگی حمایت کنند .

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد

ترانه علیدوستی در این درخواست از مردم گفته است :

«دوستان خوبم

اگر هزینه‌ی ساخت سریال به خاطر دانلودهای رایگان برنگردد، بخش خصوصی نخواهد توانست باز هم کارهایی مانند «شهرزاد» را برای شما تولید کند. هم به خاطر ما و هم به خاطر خودتان سریال را یا خریده، یا با هزینه‌ی کم به شکل قانونی دانلود کنید.»

این بازیگر در بخش دیگری از مطلب خود به طرح این پرسش پرداخته است:

«کسانی که می‌گویند، پول نداریم پس دانلود می‌کنیم، آیا اجناس دیگر را هم از فروشگاه‌ها با همین استدلال مجانی به خانه می‌برند؟»

همچنین صفحه رسمی «شهرزاد» در اینستاگرم به دنبال توزیع هشتمین قسمت این سریال برای چندمین بار از مخاطبان خواست تا این سریال را دانلود نکنند و نوشت:

«لطفا حلال سریال «شهرزاد» را ببینید. این سریال به عشق شما و برای مردم ساخته شده. ما را حمایت کنید»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*