گریه جورجینا رودریگز از هتریک همسرش کریستیانو رونالدو + عکس

گریه جورجینا رودریگز از هتریک همسرش کریستیانو رونالدو جورجینا رودریگز پس از هتریک کریستیانو رونالدو برابر اتلتیکو مادرید در جام قهرمانان اروپا از شوق گریه کرد .

جورجینا رودریگز همسر این روزهای کریستیانو رونالدو که چند سالیست عاشقانه با هم زندگی میکنند از شدت شوق هتریک کریستیانو رونالدو در بازی قهرمانان اروپا گریه کرد .

کریستیانو رونالدو در بازی با اتلتیکو مادرید که رفت را 2 بر صفر واگذار کرده بودند با هتریک خود نتیجه را برگرداند و همسرش جورجینا رودریگز و طرفداران یوونتوس را ذوق زده کرد .

جورجینا رودریگز و همسرش کریستیانو رونالدو

گریه جورجینا رودریگز برای هتریک کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو و همسرش جورجینا رودریگز دیشب در تورین ایتالیا هر کدام به شکلی سوژه شدند کریستیانو رونالدو به خاطر هتریک قدرتمندش و جورجینا رودریگز به خاطر اشک های پس از گل های همسرش  .

تیم فوتبال یوونتوس در مرحله برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، به مصاف اتلتیکو مادرید رفت.

[irp posts=”53818″ name=”کریستیانو رونالدو بیوگرافی کریستیانو رونالدو و همسرش جورجینا رودریگز + عکس”]

این بازی هیجانی و پرگل با هت تریک رونالدو ستاره بانوی پیر در تورین به پایان رسید و یوونتوس توانست در مجموع با نتیجه ۳ بر ۲ به مرحله بعد صعود کند.

گریه جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو

گریه جورجینا رودریگز

از حواشی این دیدار می‌توان به حضور جورجینا رودریگز همسر رونالدو در بین تماشاگران اشاره کرد که با به ثمر رسیدن گل های یوونتوس توسط رونالدو اشک در چشمانش حلقه زد و این اشک شوق که از نگاه عکاسان دور نمانده بود سوژه رسانه ها شد و سر و صدای زیادی به پا کرد.

منطبق با کلید واژه: اخباراخبار ستارگان