خانه » اخبار » حوادث » کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه داعشی + عکس

کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه داعشی + عکس

کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه داعشی کیمبرلی مینرز Kimberley Miners دختر مدل که عکس های لخت کامل وی منتشر شده است به داعش پیوست

پیوستن دختران و زنان اروپایی به داعش برای کشورهای غربی ایجاد مشکل کرده است و دختران و زنانی که اهل برهنه شدن هستند علاقه فراوانی برای پیوستن به داعش دارند .

پیوستن کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه به داعش

کیمبرلی مینرز

کیمبرلی مینرز Kimberley Miners یکی از این زنان است که در جوانی عکس های لخت وی به عنوان دختر مدل برهنه منتشر شده است و در حال حاضر همسر و فرزند خود را ترک کرده است و با یک پسر داعشی به مراکز تحت نظارت داعش گریخته است .

کیمبرلی با انتشار عکس و فیلم هایی در شبکه های اجتماعی از پیوستن به داعش و رسیدن به پسر مورد علاقه داعشی اش خبر داده است .

یک مدل بریتانیایی که به دلیل تصاویر برهنه اش در رسانه ها، معروف بود، اخیرا به داعش پیوسته و تصاویر متفاوتی از خود منتشر کرده است.

به نقل از روزنامه ساندی تایمز انگلیس، «کیمبرلی مینرز» مدل 27 ساله بریتانیایی با استفاده از فیس بوک و برقراری ارتباط با یک داعش حاضر در بریتانیا به دنبال ترک این کشور و پیوستن به داعش بود.

پیوستن کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه به داعش

پیوستن کیمبرلی مینرز دختر مدل برهنه به داعش

پلیس ضدتروریسم انگلیس اعلام کرده است که این مدل سابق به گروه عروس های گروه تروریستی داعش پیوسته است.

مینرز که در شهر برادفورد در شمال انگلستان زندگی می کند زمانی که به عنوان یک مدل فعالیت می کرد، تصاویر جنجال برانگیز و نیمه عریانی را از خود منتشر می کرد.

به گفته این روزنامه، این دختر بریتانیایی اکنون با نام عائشه لورین بریتانیایی در فضای مجازی حضور دارد و تصویری منتشر کرده که در آن چند زن اسلحه و پرچم داعش به دست دارند.

پیوستن کیمبرلی مینرز به داعش

پیوستن کیمبرلی مینرز به داعش

چشمان رنگی مینرز باعث شد که وی در این عکس و با وجود پوشیدن برقع شناخته شود.

پوشیدن لباس بلند و برقع (پوشیه) در مناطق تحت کنترل داعش اجباری است.

1 دیدگاه

  1. امان از اشتهای بالا

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*