کنایه آیلیسا شفر دختر شفر به منقلب شدن سحر قریشی

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۲-۱۵
294 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

کنایه آیلیسا شفر دختر شفر به منقلب شدن سحر قریشی به گزارش اولی ها: آیلیسا شفر دختر وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال در گفتگو با یکی از برنامه های ماهواره […]


کنایه آیلیسا شفر دختر شفر به منقلب شدن سحر قریشی

به گزارش اولی ها: آیلیسا شفر دختر وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال در گفتگو با یکی از برنامه های ماهواره ای فارسی زبان درباره زندگی خود و پدرش به صحبت پرداخت که در بخشی از این گفتگو در خصوص مساله منقلب شدن در ورزشگاه که توسط سحر قریشی مطرح شده بود حرف زد و ضمن پاسخ دادن به این مساله کنایه ای هم به خانم بازیگر زد!

کنایه آیلیسا شفر دختر شفر به منقلب شدن سحر قریشی

کنایه آیلیسا شفر دختر شفر به منقلب شدن سحر قریشی

او در این میان درخصوص نحوه برخورد فوتبالدوستان ایرانی در شبکه های اجتماعی نقطه نظرات جالبی را مطرح کرد. آیلیسا همچنین گفت در آلمان با مادرش زندگی می کند و مجرد است.

آیلیسا درباره علاقه اش به فوتبال گفت:بچه که بودم فوتبال بازی می کردم ولی یکبار شوت پدرم نزدیک بود بینی ام را بشکند و مادرم اجازه نداد دیگر سمتش بروم و مجبور شدم این ورزش را کنار بگذارم.

او که به تیم استقلال علاقه زیادى پیدا کرده، گفت:در بازی با العین در امارات میان ت ماشاگران اماراتی نشستم و استقلال را تشویق کردم.

وی ادامه داد: روی هر دو گل، کلی خوشحال کردم و طرفداران العین من را چپ چپ نگاه می کردند ولی متوجه نشدند دختر سرمربی استقلال هستم! دختر شفر گفت: من می توانم به واسطه پدرم در ایران در استادیوم حاضر شوم، اما این تبعیض است و من نمیخواهم سو استفاده کنم.

آیلیسا همچنین در این مصاحبه سحر قریشى که گفته بود، من با حضور در جمع آقایان منقلب می شوم و مخالف رفتن زنان به استادیوم هستم، را بى نصیب نگذاشت و در اظهاراتى طعنه آمیز گفت: در آلمان من در استادیوم حاضر می شوم و از حضور مردان هم منقلب نمیشوم! احتمالا این خانوم از مردان اماراتی بیشتر خوشش می آید که راحت کنارشون مى نشیند و فوتبال تماشا مى کند!

دختر شفر درباره اینکه که خانواده ها به استادیوم نروند چون آقایون فحش میدن، گفت: نه درست نیست چون من خودم استادیوم که مى روم بدترین فحش ها رو مى دهم!!!
او همچنین به تمجید از زنان ایرانى پرداخت و گفت، بانوان ایرانى را دوست دارد و اینکه اکثر آنها به زبان انگلیسی تسلط دارند، برایش جالب است و بهترین کامنت ها را از طرف دختران ایرانى هوادار استقلال می گیرد.

آیلیسا در واکنش به اظهارات توهین آمیز فحاشان فضاى مجازى گفت: اگه جرات دارید بیایید جلوى خودم این حرف ها را بزنید تا با مشت بینی تون رو بشکنم!

همچنین بخوانید: ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی/ازدواجی که نزدیک است

نظرات

تاریخ: 21/11/1398
پاسخ

همچنین بخوانید

هم اکنون دیگران می خوانند

فال روزانه چهارشنبه 1 شهریور 96 به همراه فال حافظ
ویدا جوان در آغوش رویا میرعلمی در شیراز / عکس
رامبد جوان و نگار جواهریان در جشن خانه سینما / عکس
سولماز حصاری در لباس عروس جد خوب من + عکس
مهناز افشار با شال روزنامه ای / عکس
متن مداحی محرم و عزای سالار شهیدان
عکس تیپ سحر قریشی در خارج از ایران
خطرات استفاده زیاد از اینترنت
بهترین دانشگاه های ایران در سال 2016
تبرک کودکان به پای افراد مقدس در جشنواره گاجان هند + عکس