خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » کناره گیری باران کوثری و جایگزینی پگاه آهنگرانی در خشکسالی و دروغ
کناره گیری باران کوثری و جایگزینی پگاه آهنگرانی در خشکسالی و دروغ

کناره گیری باران کوثری و جایگزینی پگاه آهنگرانی در خشکسالی و دروغ

کناره گیری باران کوثری و جایگزینی پگاه آهنگرانی در خشکسالی و دروغ جزییات شنیدنی در مورد انصراف باران کوثری و جایگزینی پگاه آهنگرانی در فیلم خشکسالی و دروغ

باران کوثری و پگاه آهنگرانی

به گزارش اولی ها اين خبری که علت انصراف باران كوثري را همزماني پروژه «خشكسالي و دروغ» با پروژه «دندون طلا» اعلام كرده بود بلافاصله بعد از اعلام ، توسط باران كوثري در گفت‌وگو با «اعتماد» به‌شدت تكذيب شد .

او گفت: «اين خبر كه من به دليل همزماني اين پروژه با پروژه «دندون طلا» انصراف دادم كاملا اشتباه است. دليل انصراف من به هيچ‌وجه همزماني با هيچ پروژه‌اي نبوده است و زماني كه من انصرافم از پروژه خشكسالي و دروغ را اعلام كردم، هنوز براي كار آقاي ميرباقري قرارداد نبسته بودم. من نزديك به يك ماه قبل از اين پروژه انصراف دادم اما آنها به دلايلي ترجيح دادند كه آن را اعلام نكنند.»

باران كوثري ضمن آرزوي موفقيت براي پگاه آهنگراني بازيگر جايگزين او در اين فيلم گفت: خوشحال است كه بازيگر خوبي اين نقش را ايفا خواهد كرد.

پگاه آهنگراني اما در گفت‌وگو گفت: «هيچ اطلاعي از اين ماوقع نداشتم تنها به باران زنگ زدم و او هم برايم آرزوي موفقيت كرد.»

كوثري با اعلام اينكه علت كناره‌گيري‌اش اختلاف نظر شديد با پدرام عليزاده، كارگردان اين فيلم بوده است، افزود: «در نهايت من به اين نتيجه رسيدم كه اين همكاري نتيجه خوبي نخواهد داد. هرچند از ابتدا هم دليل حضور من در اين فيلم، متن و آقاي يعقوبي بودند. از نظر من هنوز هم استاد يعقوبي و خانم كيخايي از بزرگان اين عرصه هستند و دوست دارم كه با آنها كار كنم. من اين نقش را بارها اجرا كرده‌ام و هنوز هم دوست دارم آن را بازي كنم. اما سينما فضا و اقتضائات ديگري دارد و من ترجيح مي‌دهم در سينما با شرايط ديگري كار كنم. » به گفته او فيلمنامه يعقوبي بسيار درخشان است و آرزو مي‌كند كاش اين فيلم در شرايط ديگري ساخته مي‌شد.

از سوي ديگر ماجراي ورود بازيگران سينما به تئاتر و مخالفت عده‌اي با اين ورود براي بهبود وضع گيشه چند سالي هست كه موضوع بحث و گفت‌وگو است. باران كوثري اما موافق اين اتفاق است. او معتقد است رفتن به سراغ متون نمايشي مي‌تواند به بهبود وضع فيلمنامه‌نويسي در سينماي ايران كمك كند.

وي با دفاع از فيلمنامه يعقوبي گفت: «فيلمنامه آقاي يعقوبي بسيار بسيار درخشان است. من موافق نيستم كه حوزه سينما و تئاتر نبايد به هم ورود كنند. به نظر من آقاي يعقوبي شناخت بسيار كاملي از سينما دارد.»

وي كه از سال ٩٠ براي ايفاي نقش آلا به اين گروه اضافه شد تاكنون بارها براي ايفاي اين نقش به روي صحنه رفته است و به گفته خودش نسبت به اين نقش عِرق دارد. كوثري در پايان نيز با اعلام اينكه در اجراي صحنه‌اي اين اثر همچنان خود او به ايفاي اين نقش خواهد پرداخت از تور آينده اين اجرا در اروپا و امريكا خبر داد.

«خشكسالي و دروغ» عنوان نمايشي از محمد يعقوبي است كه از شش سال پيش تاكنون چندين بار در ايران و خارج از ايران به روي صحنه رفته است. داستان اين نمايش بر تاثير دروغ در روابط بين افراد در خانواده تاكيد دارد. حالا قرار است اين اثر در نسخه سينمايي به نويسندگي محمد يعقوبي و كارگرداني پدرام عليزاده توليد شود.

 

اعتماد

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter