خانه » اخبار » حوادث » کمک پدر و دختر هلندی به مصدوم ایرانی + عکس

کمک پدر و دختر هلندی به مصدوم ایرانی + عکس

کمک پدر و دختر هلندی به مصدوم ایرانی زن جوان و پیرمرد هلندی که به عنوان توریست در ایران بودند در یک حادثه تصادف به مراقبت از مصدوم قبل از رسیدن اورژانس پرداختند

دانستن مراقبت از مصدومان در مواقع اضطراری از مواردی است که هر انسان حتی برای نجات خانواده خود در مشکلات باید آموزش ببیند و این آموزش در کشورهای اروپایی به خوبی به مردم عادی داده میشود اما متاسفانه در ایران عدم آگاهی مردم از مراقبت از مصدومان حوادث باعث ایجاد مشکلات در حادثه ها میشود .

زن جوان هلندی و پدرش که از توریست های حاضر در ایران بودند پس از مشاهده یک تصادف در خیابان با انجام مراقبت های لازم از مصدوم موتورسوار تا زمان رسیدن اورژانش مصدوم را از خطرات احتمالی نجات دادند .

کمک پدر و دختر هلندی

کمک پدر و دختر هلندی

روز گذشته برخورد یک دستگاه پیکان و موتورسیکلت در محور اهر – تبریز منجر به مصدومیت شدید فرد موتورسوار گردید.

درحالیکه مردم دور فرد مصدوم گرد آمده بودند، یک پدر و دختر هلندی که در حال گذار از این مسیر بودند به کمک فرد موتورسوار شتافته و نسبت به اقدامات مراقبتی و امداد اولیه اقدام کردند.

این اقدام آنها با استقبال و تشویق مردم حاضر در صحنه روبرو گردید.

گفتنی است محور تبریز – اهر طی سالیان اخیر یکی از حادثه خیزترین جاده های آذربایجان شرقی است که به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنگل های زیبای ارسباران یکی از محورهای گردشگری این استان به شمار می آید.

عملیات دوبانده کردن جاده تبریز – اهر در سالهای اخیر شروع شده اما بدلیل برخی محدودیت های مالی با کندی پیش می رود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*