کمپین من و عشقم رواج بی غیرتی مردان ایرانی با انتشار عکس زن خود

کمپین من و عشقم رواج بی غیرتی مردان ایرانی با انتشار عکس زن خود تشکیل کمپینی به نام من و عشم درخواست ارسال عکس دو نفره و انتشار عکس زن خود برای عموم جهت بی غیرتی می باشد

هر روز کمپین جدیدی برای انتشار عکس های دختران و زنان از خودشان برای عموم مردم اللخصوص چشم هیزان و چشم چرانان برای ترویج فرهنگ غربی و راحت شدن بی عفتی و بی حیایی برای دختر ایرانی و زن ایرانی در ایران تشکیل میشود .

از آزادی های یواشکی گرفته که علنا از دختران ایرانی خواسته شد تا عکس های برهنه خود را برای انتشار عمومی قرار دهند تا شهوت پرستان با دیدن آن لذت ببرند تا کمپین روپوش پرستاران که از پرستاران خواسته شد تا عکس بدون روپوش خود را که علنا میتوان فهمید که عکس برهنه خود را منتشر کنند که هر کدام دختران و زنان را مستقیم به بی حیایی دعوت میکردند .

کمپین جدیدی با نام من و عشقم تشکیل شده که این بار به گونه ای متفاوت به فرهنگ ایران حمله شده است که از مردان خواسته اند غیرت خود را از دست بدهند و عکس زن خود را برای عموم منتشر کنند .

کمپین من و عشقم کمپین بی غیرتی مردان

من و عشقم

 مدتی است در شبکه های اجتماعی و مشخصا اینستاگرام کمپین هایی راه افتاده که معلوم نیست هدف گردانندگان آن چیست.

«من و عشقم» یکی از این کمپینهاست که در اینستاگرام راه افتاده و از زوج های جوان درخواست می کند عکسی دونفره از مراسم نامزدی یا عروسی خود ارسال کنند تا برای عموم منتشر شود!

 سال گذشته نیز یکی از شبکه های ماهواره ای-تی وی پرشیا- از مخاطبانش خواسته بود تا فیلم های عروسی اشان را برای آنها ارسال کنند تا به بهترین فیلم عروسی جوایزی داده شود!

 این حرکت البته با اعتراض مخاطبان این شبکه ماهواره ای دوامی نداشت حالا اما در اینستاگرام این اتفاق رخ داده و عده ای برای منفعت مالی خود دست به چنین کارهایی می زنند.

 نکته: امروزه بسیاری از زوج های جوان اگر روحیه خوبی نداشته باشند، به سراغ اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌روند. باید توجه داشت که مراجعه به این سایت‌ها رفتار خودتخریبی و خودآزاردهنده (مثل مقایسه‌های منفی) را در افراد تشدید می‌کند.

 درواقع در اینگونه سایت‌ها این احساس به افراد دست می‌دهد که دیگران شادتر از آنها هستند و این باعث سرخوردگی و واکنش‌های نامناسب در فرد می‌شود.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه