واکنش کمند امیرسلیمانی به انتقاد استخر رفتن بازیگر زن ایرانی

واکنش کمند امیرسلیمانی به انتقاد استخر رفتن بازیگر زن ایرانی کمند امیرسلیمانی با زبانی کمی تند از منتقدان استخر رفتن خود انتقاد کرد و ابراز شادی ها با دوستانش را مهم تر خواند .

این روزها کمی حساسیت ها بالا رفته و این بالا رفتن حساسیت ها موجب آزردگی خاطر ستارگان و مردم میشود .

استخر رفتن کمند امیرسلیمانی بازیگر زن ایرانی نیز از اینگونه حساسیت ها بود که رسانه ها آن را جنجالی کردند و موجب آزردگی خاطر بازیگر محبوب ایران شد .

کمند امیرسلیمانی در واکنش به انتقادات از استخر رفتن خود با انتشار پستی اینستاگرامی آن را خصوصی اعلام کرد و انتشار استخر رفتنش را اشتراک گذاشتن شادی هایش با دوستانش اعلام کرد .

واکنش کمند امیرسلیمانی به انتقاد استخر رفتن بازیگر زن ایرانی

کمند امیرسیلمانی با انتشار عکس بالا نوشت :

سلام این پست رو برای اونایی میذارم که ناراحتن من امروز رفتم استخر و برای همه اونایی که از شادی دیگران غمگینن.

عزیزانم میخوام چند نمونه از مسایل خصوصیمو بگم که شاد بشین و روزتون رو بسازم. من هفته ای دو روز میرم فیزیوتراپی دیسک کمر دارم. از دو تا بانک با هزار وثیقه و ضامن مبلغ کمی وام گرفتم و چند ساله دارم قسط میدم دو سال دیگه هم هنوز مونده. اجاره نشینم و خونه شخصی ندارم. سریالی که ۶ماه کار کردیم و عید پخش شده هنوز پولمون رو نداده به همین خاطر به یکی از دوستانم کلی بدهکارم که همینجا ازش تشکر میکنم. و…. بقیه که دیگه خیلی شخصیه. ولی یه چیزی رو یاد گرفتم و اون اینه که مشکلاتم مال منه و شادیامو با دوستام تقسیم میکنم. همیشه لبخند میزنم تا دنیا هم به روم لبخند بزنه. آه و ناله نمیکنم که انرژی بدش گریبانمو نگیره. هر کس با هر درآمدی موظفه که به سلامت روح و جسمش برسه. یکی میره پیاده روی بدون هزینه یکی هم آخر هفته ها اراده میکنه هر جای دنیا بخواد میره آفتاب میگیره و برمیگرده من و امثال منم یه استخری میریم وشنا میکنیم که اصلا انقدر مهم نیست که به خاطرش چیزای عجیب غریب بشنویم. حال دلتون رو خوب کنید. همدیگه رو دوست داشته باشید و با شادی دیگران شاد بشید. اینها ربطی به میزان درآمد نداره.

خوش باشید و پیروز

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان