خانه » اخبار ستارگان » به کما رفتن محمدرضا شجریان تکذیب شد !!! + عکس
به کما رفتن محمدرضا شجریان تکذیب شد !!! + عکس

به کما رفتن محمدرضا شجریان تکذیب شد !!! + عکس

به کما رفتن محمدرضا شجریان تکذیب شد شایعه به کما رفتن محمدرضا شجریان خواننده محبوب ایران توسط محمد سریر و داوود گنجه ای تکذیب شد

محمدرضا شجریان مدتیست که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم میکند و در این بین برخی از افراد سودجو با انتشار مطالب کذب در مورد بیماری محمدرضا شجریان باعث رنجش خاطر مردم عزیز ایران میگردند .

به کما رفتن محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان

در آخرین خبر شایعه که توسط برخی از کاربران منتشر شد از به کما رفتن محمدرضا شجریان گفته شد که این خبر موجب رنجش و ناراحتی طرفداران این استاد بزرگ شده است .

برخی با انتشار خبر محمدرضا شجریان به کما رفت قصد بدست آوردن آمار و بازدید کننده را داشتند که خبر به کما رفتن محمدرضا شجریان توسط محمد سریر و داوود گنجه ای تکذیب شد .

داوود گنجه‌ای نوازنده و یکی از نزدیکان خانواده شجریان در خصوص انتشار اخباری مبنی بر کما رفتن محمدرضا شجریان گفت: آخرین اخباری که من از او دارم این است که حالش خوب است و هیچ چیزی در این باره نشنیدم و فکر نمی‌کنم اتفاقی افتاده باشد و این موضوع را شایعه می‌دانم.

به کما رفتن محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان

وی ادامه داد: این جریانی است که همیشه راجع به هنرمندان پیش می‌آید. به طور مثال برای آقای کشاورز و مشایخی و یا هر کسی که در بستر بیماری قرار دارد از این دست شایعه‌ها به وجود می‌آید. کسی هم به ایشان دسترسی ندارد من نمی‌دانم این خبرها را از کجا می‌آورند در صورتی که هیچ منبعی ندارند.

گنجه‌ای افزود: چند روز پیش همایون به من گفتند که او حالشان خوب و رضایت‌بخش است فقط مقداری ضعف داشتند که امیدواریم برطرف شود و برای مرحله دوم درمان اقدام کند. من با آن‌ها در تماس هستم اما خوشایند نیست که هر روز بر اساس این اخبار و شایعه‌ها این مسئله را پیگیری کنم و کسی هم جز خانواده و برخی از دوستان از وی اطلاع ندارند.

به کما رفتن محمدرضا شجریان

محمدرضا شجریان

این نوازنده در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما باید برای سلامتی همه هنرمندان دعا کنیم که سالم و سلامت باشند نه اینکه بر اساس این شایعات مردم را ناراحت کنیم.

همچنین محمد سریر در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛نیز در این خصوص عنوان کرد: من بعید می‌دانم این اتفاق افتاده باشد چون اگر اینگونه بود تا به الان این اخبار به ما رسیده بود و او تا چند روز پیش حالشان خوب بوده است و نمی‌شود که به طور ناگهانی این اتفاق بیافتد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است