کلیپ مچ گیری سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال

کلیپ مچ گیری سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال دانلود کلیپ جالب مچ گیری یکی از کاربران ایرانی از علیرضا علیفر یا سرهنگ علیفر در گزارش فوتبال لهستان و ایرلند

گزارش فوتبال توسط علیرضا علیفر معروف به سرهنگ علیفر همیشه یکی از جذاب ترین گزارش ها بوده و بیشتر جذابیت گزارش های علیرضا علیفر بیشتر به تیکه ها و اطلاعات وی در گزارش بازی برمیگردد .

این روزها دابسمش های فراوانی از گزارش های علیرضا علیفر پخش شده که به شدت گزارش فوتبال سرهنگ علیفر را برای طرفداران فوتبال جذاب کرده است البته اطلاعات فوتبالی حین گزارش علیفر نیز یکی از نکات جالب توجه بوده که کاربران زرنگ ایرانی را به واکنش واداشت .

سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال

علیرضا علیفر

یکی از کاربران ایرانی با علم به اینکه علیرضا علیفر اطلاعات خود از ورزشگاه بازی لهستان و ایرلند را از سایت ویکیپدیا برمیدارد به دستکاری اطلاعات سایت ویکی پدیا پرداخته و نام مهندس ساخت ورزشگاه را به یک اسم ایرانی تغییر داده که سرهنگ علیفر با استفاده از ویکیپدیا در بازی نام مهندس ساخت را نام ویرایش شده و اشتباه معرفی میکند .

علیرضا علیفر ( سرهنگ علیفر ) گزارشگر دیدار تیم های لهستان و ایرلند شمالی از سری مسابقات یورو  2016 بود.

وی که به طور معمول در گزارش هایش از اطلاعات ویکی پدیا استفاده می کند این بار مرتکب اشتباه عجیبی در جریان گزارش خود شد که به احتمال زیاد می توان آن را اشتباه سال گزارشگران صدا و سیما لقب داد.

یک کاربر با انتشار متن زیر در صفحات اجتماعی مدعی شده از آنجا که اطلاع داشته قرار است گزارش بازی ایرلند – لهستان با سرهنگ علیفر باشد به صفحه ویکی پدیا استادیوم نیس رفته و نام مهندس ناظر استادیوم را به شخص دیگری تغییر داده است.

سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال

مچ گیری علیرضا علیفر

از قضا علیفر نیز به مانند همیشه اطلاعات استادیوم را از ویکی پدیا چک کرده و نام مهندس ناظر استادیوم را به اسم دلخواه وی به بینندگان تلویزیونی معرفی کرد.

وی به اشتباه نام مهندس ناظر ورزشگاه آلیانز ریویرا را فردی ایرانی خطاب کرد که مورد تعجب همگان شد.

در زیر فیلم سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال لهستان و ایرلند را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ سوتی گزارش فوتبال سرهنگ علیفر

اطلاعات صحیح ورزشگاه نیس فرانسه :

سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال

اطلاعات ورزشگاه نیس

سوتی علیرضا علیفر در گزارش فوتبال

اطلاعات ورزشگاه نیس

این برای نخستین بار نیست که سرهنگ علیفر در گزارشات خود دچار اشتباه می شود و پیش از این نیز نام گرت بیل را به اشتباه باله معرفی کرده بود.

منطبق با کلید واژه: کلیپ خنده دارویژه

  1. رضا
    ۱۳۹۵/۰۴/۰۳

    از صدا و سیما تعجب میکنم که با این همه سوتی های افتضاحی که این گزارشگر میده چرا باز ازش استفاده میکنن . مگه گزارشگر خوب کم داریم که این بی اطلاع از فوتبال رو میارن برای گزارش ‌‌ من که هر وقت گزارشگر فوتبال علیفر باشه یا نگاه نمی کنم یا صداشو میبندم