خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » کلیپ مصاحبه امیر تتلو در اخبار بیست و سی 20:30

کلیپ مصاحبه امیر تتلو در اخبار بیست و سی 20:30

کلیپ مصاحبه امیر تتلو در اخبار بیست و سی 20:30 دانلود کلیپ مصاحبه جنجالی با امیر تتلو در اخبار بیست و سی 20:30

در آغاز سال 95 اتفاقات جالبی پیش آمد که یکی از این اتفاقات که باعث شگفتی خیلی از مردم ایران شد مصاحبه با امیر تتلو در اخبار 20:30 بیست و سی در شبکه دوم سیما بود .

مصاحبه اخبار 20:30 با امیر تتلو

مصاحبه اخبار 20:30 با امیر تتلو

امیر تتلو که مدتی آهنگ های وطنی خوانده و توبه کرده بود پس از بدست آوردن پاسپورت خود سریعا از رفتن از ایران گفت و کمی کارهای وطنی و رفتارهای وطن دوستانه وی را زیر سوال برد .

امیر تتلو حتی کلیپ انرژی هسته ای را به صدا و سیما برای پخش از تلویزیون داد و انتظار پخش این موزیک ویدیو خود را از تلویزیون داشت .

البته حاشیه های اطراف امیر تتلو همیشه بوده و هر روز وی و طرفدارانش کسی را مورد نوازش قرار میدهند . از تیم های ایرانی که به امیر تتلو در تیمشان جایی نداند تا سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو و همین امروز یاسر بختیاری معروف به یاس که با هجوم امیر تتلو و طرفداران وی رو به رو شدند .

در این میان اقدام اخبار بیست و سی در مصاحبه با امیر تتلو اقدامی جالب و شگفت انگیز بود که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با یک خواننده رپ که هر روزه حاشیه های فراوان داشته و البته اعتماد خاصی را جلب نکرده صحبت و گفت و گو شده و از شبکه دوم سیما پخش شد .

تتلو خواننده زیر زمینی در مصاحبه با خبرنگار 20:30 در مورد وضعیت خود و موزیک ویدئویی که روی ناو جنگی ضبط کرده بود توضیحاتی داد.

تتلو خواننده زیر زمینی گفت: ما این موزیک ویدیو را روی ناو دماوند ضبط کردیم و سعی کردم همونی که هستم باشم و همیشه و به امید یاری خداوند.

در زیر کلیپ مصاحبه امیر تتلو در اخبار 20:30 بیست و سی را مشاهده میفرمایید .

 

دانلود کلیپ مصاحبه اخبار 20:30 با امیر تتلو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*