خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ عصبانیت حمید شب خیز مدیر ITN از ساسی و دنیا و طلا

کلیپ عصبانیت حمید شب خیز مدیر ITN از ساسی و دنیا و طلا

کلیپ عصبانیت حمید شب خیز مدیر ITN از ساسی و دنیا و طلا دانلود کلیپ عصبانیت و اعتراض حمید شب خیز مدیر شبکه ماهواره ای آی تی ان ITN از ورود اتفاقات ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و طلا گلزار به شبکه وی

اینستاگرام ایرانیان یک روز تمام تحت تاثیر روابط بین ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و طلا گلزار بوده است به گونه ای که در هر صفحه اینستاگرام بحث داغ این مثلث عشقی وجود داشت .

ساسی دنیا طلا

ساسی دنیا طلا

سهیلا گلزار مجری شبکه ITN که مادر طلا گلزار یک ضلع این مثلث بود در برنامه خود به بحث در این مورد پرداخت که با تمسخر همکار وی شهرام اصلانی روبرو شده و در نهایت به بی احترامی و توهین وقیحانه شهرام اصلانی مجری آی تی ان به دختران ایرانی ختم شد .

مردم ایران که از اتفاقات ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و طلا گلزار هر ثانیه خبری میشنیدند از توهین و رفتار بی ادبانه مجری شبکه ماهواره ای ITN به مدیریت حمید شب خیز عصبانی بوده و به صفحه حمید شب خیز و همچنین شبکه وی حمله ور شدند .

حمید شب خیز مدیر شبکه ITN که از اتفاقات بین ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و طلا گلزار و همچنین هجوم مردم به شبکه وی بخاطر مطرح شدن این موضوع در برنامه سهیلا گلزار و بی احترامی شهرام اصلانی به ستوه آمده بود در برنامه ای به شدت به این اتفاقات اعتراض کرد و عصبانیت خود را نسبت به وارد شدن مسائل دنیا جهانبخت و ساسی مانکن و طلا گلزار به شبکه وی اعلام کرد .

در زیر فیلم عصبانیت حمید شب خیز مدیر شبکه ITN از ساسی و دنیا و طلا را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ عصبانیت حمید شب خیز مدیر شبکه ITN

4 دیدگاه

 1. ببخشید ولی ستوه رو غلط نوشتین جانم

  دوم اینکه حق با این آقا است همین اتفاق های ناگوار به درد روحیه ی مردم و حتی ایران نمیخوره

  با سپاس دوستدار سایتتون

 2. عزیزم ستوه نه سطوح این با اون فرق داره

  • با سلام و احترام
   بله حق با شماست .
   واقعا خوشحالیم که چنین افراد با دقتی سایت ما رو مطالعه میکنند .
   از شما ممنونم بابت تذکرتون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*