خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ خنده دار » کلیپ سوتی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران
کلیپ سوتی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران

کلیپ سوتی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران

کلیپ سوتی محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دانلود کلیپ گاف عجیب و خنده دار محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در دیدار با وزیر امور خارجه فنلاند

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و بزرگمرد این روزهای ایران آنقدر درگیری های فکری دارد که به اشتباهاتی دچار میگردد که جالب و بامزه می باشند .

در دیدار محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران و تیمو سوئینی وزیر امور خارجه فنلاند اتفاق بسیار جالب و خنده داری افتاد که آغاز صحبت های این دو وزیر را با خنده و استندآپ کمدی همراه کرد .

سوتی محمدجواد ظریف

محمدجواد ظریف و تیمو سوئینی

در حالی که وزیر امور خارجه فنلاند در اتاق میانی بین دو اتاق منتظر محمدجواد ظریف بود ، وزیر امور خارجه کشورمان با ورود خود با دیدن شخصی در اتاق رو به رو بدون توجه به وزیر امور خارجه فنلاند که در اتاق میانی ایستاده بود مستقیما به اتاق رو به رو رفت که با راهنمایی های همراهان دکتر جواد ظریف به اشتباه خود پی برده و سریعا به سمت وزیر امور خارجه فنلاند بازگشت .

این سوتی محمدجواد ظریف باعث خنده شدیدی میان همراهان فنلاندی وزیر امور خارجه فنلاند و همراهان دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران شد .

سوتی محمدجواد ظریف

محمدجواد ظریف و تیمو سوئینی

دکتر جواد ظریف برای توجیه گاف خود با اشاره به شخص در اتاق رو به رو اینگونه به وزیر امور خارجه فنلاند فهماند که اشتباها فکر کرده که این مرد وزیر امور خارجه فنلاند می باشد .

البته تک و تنها ایستادن وزیر امور خارجه فنلاند این تفکر را در ذهن هر کسی پیش می آورد که قطعا وزیر بین جمع فنلاندی ها ایستاده است .

در زیر فیلم گاف محمدجواد ظریف در دیدار با وزیر امور خارجه فنلاند را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ سوتی محمدجواد ظریف

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است