خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » کلیپ سنگسار دختر جوان توسط طالبان

کلیپ سنگسار دختر جوان توسط طالبان

کلیپ سنگسار دختر جوان توسط طالبان دانلود کلیپ سنگسار یک دختر بدست طالبان به جرم فرار با عشق خود و فرار از ازدواج اجباری با مردی که خانواده تعیین کرده است

اخبار سنگسار دختران و زنان به دست طالبان هر روز به گوش میرسد .

به نقل از خبرگزاری فرانسه این اقدام در 25 اکتبر (9 روز پیش) انجام شده است و فیلم ویدئویی 30 ثانیه ای سنگسار روز 3 نوامبر (سه شنبه) منتشر شده است.

سنگسار دختر جوان به دست طالبان

سنگسار دختر جوان به دست طالبان

رخشانه” که گمان برده می شود بین 19 تا 21 سال داشته ، با نامزد 23 ساله خود از خانه گریخته و سپس به دست خانواده و اعضای گروه طالبان می افتد. او می خواسته با پسر مورد علاقه اش ازدواج کند اما خانواده او می خواستند او به ازدواج مرد دیگری در آید.

گروه طالبان حکم سنگسار را برای او و برای نامزدش شلاق تعیین می کنند و در نهایت این حکم در 25 اکتبر به مورد اجرای در می آید. در این فیلم رخشانه به هنگام پرتاب سنگ از سوی عوامل طالبان از آنها می خواهد این کار را متوقف کنند و می گوید او یک مسلمان است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه سنگسار رخشانه به دست جنگ سالاران مسلح و گروهی از رهبران مذهبی طالبان انجام شده است. ولایت غور در کنترل طالبان قرار دارد و پیش از این نیز برخی موارد اجرای مجازات شلاق و سنگسار در ملا عام در این ولایت به مورد اجرا گذاشته شده است.

 

دیدن این کلیپ دردناک می باشد و به کودکان و افراد کم طاقت توصیه نمیشود .

 

دانلود کلیپ سنگسار دختر جوان توسط طالبان

 

8 دیدگاه

  1. افغان ها هممثل ما ایرانیها انسانهای شریفی هستند ولی انها هم مثل ما گرفتار توطئه های انگلیس نجس هستند.

  2. چیزی رو که خدا باید نابود کنه تفکر غلط هست..کجای قران ما واژه””رجم”” یا سنگسار داریم..برای حکم زنا هم فقط تازیانه گفته شده..لعنت بر امثال اینا که دین مبین اسلام رو با این توحش مخدوش میکنن…در ضمن افغانستان از لحاظ داشتن منابع در حد سوءیس هست اما قدرتهای استعماری با ایجاد تفرقه های مذهبی و قومیتی اجازه پیشرفت بهش ندادن.افغانستان استانی از ایران بود که در زمان محمدشاه قاجار از ایران جدا شد

  3. سحر جان باهات موافقم-امین- اما واسه محسن فقط متاسفم چون تا همین چند سال پیش این کار دور از انسانیت انجام می شد.

  4. من باکسی کاری ندارم توهینم نمیکنم اما خدایا به بزرگیت قسمت میدم به حقانیتت قسمت میدم تاکی سکوت میکنی؟

  5. کثیف تر از افغانی آدم رو زمین نداریم

    • اول ازهمه بامعذرت میخوام بگم افغانی روهم همون خدایی آفریده که توروآفریدودوم اینکه یه آدم بایدخودش اونقدکثیف باشه تابتونه کثیف بودنه دیگران روبیان کنه وسوم اینکه امیدوارم یه روزی هم افغانستان آبادورنگارنگ روببینیم که توش زنهاودختراازدست یه سری مردبیسوادوکم عقلی مثل طالبان وداعش درامان باشن وآدمای بیتفکری مثل آقامحسن دیگه درموردشون اینجوری قضاوت نکنن واقعا که خجالت داره که به یه همنوع آدم اشرف مخلوقات چنین توهینی بکنه ……..!!!!!!!!!!!

    • افغانی ها صادق، خانواده دوست و شریف هستند و خوشحالم که از گذشته یک کشور بوده ایم. با کار و عرق جبین و با شرافت کار کرده و آبرو دارند. خیلی ها سعی دارند بین دو کشور تفرقه بیندازند. بیایید به اختلافات دامن نزنیم و دشمن شاد نکنیم. سپاس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*