خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » کلیپ جنجالی روبوسی رجب طیب اردوغان و عروس ناشناس + عکس
کلیپ جنجالی روبوسی رجب طیب اردوغان و عروس ناشناس + عکس

کلیپ جنجالی روبوسی رجب طیب اردوغان و عروس ناشناس + عکس

کلیپ جنجالی روبوسی رجب طیب اردوغان و عروس ناشناس انتشار فیلم روبوسی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و عروس غریبه باعث ایجاد جنجال شده است

روبوسی اردوغان و عروس

رجب طیب اردوغان

فیلم روبوسی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه با عروس خانم غریبه در مراسم عروسی این دختر باعث ایجاد جنجال بزرگی در این روزهای جنجالی ترکیه شده است .

در روزهایی که ترکیه با کودتا و جنجال کودتا دست و پنجه نرم میکند و رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه تمام تلاش خود را برای نابودی مخالفان خود به بهانه کودتا را دارد جنجال انتشار کلیپ بوسیدن عروس توسط اردوغان جنجال جدیدی را آغاز کرده است .

انتشار ویدیویی از اقدام عجیب و غیرمنتظره رئیس جمهور ترکیه، واکنش کاربران اینترنت را در پی داشت.

رجب طیب اردوغان گویی برای پنهان کردن مشت آهنین سرکوب در دستکش مخملی، به اقدامات عجیب و غیرمنتظره پناه برده است.

روبوسی اردوغان و عروس

روبوسی اردوغان و عروس

کاربران شبکه های اجتماعی ویدیویی را منتشر کردند که در آن اردوغان، یک عروس و داماد را که برای جشن گرفتن عروسی خود به محل تحصن مردمی علیه کودتا در مقابل کاخ ریاست جمهوری آمده بودند، به داخل کاخ فرا خواند و به طور غیر منتظره، با آن دو روبوسی کرد و هدیه ای هم به عروس داد!

فیلم منتشرشده از لحظه روبوسی اردوغان با عروس – که مردد و منفعل به نظر می رسد- واکنش های زیادی را در پی داشت و کاربران اینترنت، آن را نشانه تلاش اردوغان برای عادی نشان دادن اوضاع و پوشاندن دستکش مخملی بر مشت آهنین خود برای متهمان به مشارکت یا همدستی با کودتاچیان دانستند، عده ای هم از روبوسی غیرمنتظره او با عروس، قبل از داماد اظهار تعجب و شگفتی کرده اند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter