خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ دعوای دختر و پسر در خیابان

کلیپ دعوای دختر و پسر در خیابان

کلیپ دعوای دختر و پسر در خیابان دانلود کلیپ جالب دعوا دختر و پسر در خیابان که عکس العمل جالب مردم را نسبت به این دعوا مشاهده میکنید

کلیپ جالب دعوای دختر و پسر که گفته شده با هم نامزد هستند در خیابان و عکس العمل مردم نسبت به این دعوا که بسیار جالب و دیدنی است .

دعوای دختر و پسر در خیابان

دعوای دختر و پسر در خیابان

افراد هنگامی که در خیابان دو فرد را با یکدیگر در حال جرو بحث می بینند سعی می نمایند با صحبت و گفتگو به دعوای طرفین پایان دهند. اما در ادامه عکس العمل متفاوت عابران پیاده را هنگام دعوای پسری با نامزدش ببینید.

پسری در پارک با نامزدش دعوا می نماید.یکی از عابران پیاده در حالی که به سرعت به طرف آنها می دود به مرد می گوید چه مشکلی برایتان پیش امده است؟اگر موضوع جدی است تا به پلیس گزارش دهیم. اما هنگامی که خانم خشمگین می شود به سمت نامزدش حمله ور می شود. به او می گوید “هی هنگامی که با تو صحبت می کنم راه نرو گوش کن ببین چه می گویم”هنگامی که نقش فرد حمله کننده عوض می شود همه ساکت گوشه ای می نشینند و به انها می خندند و کسی موافق پا پیش کشیدن و جدا نمودن انها نمی گردد.

این ویدئو که توسط سازمان خیریه ManKind Initiative در تویتر منتشر شده است هدف از انتشار ان را میزان افزایش خشونت در بین پسران و دختران ذکر شده است.این سازمان می افزاید ۳۸ درصد خشونت ها در میان پسران است و ۷.۱ درصد در بین دختران.این گزارش می افزاید میزان خشونت در بین زوج های جوان در فاصله سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ افزایش یافته است .

 

دانلود دعوای دختر و پسر در خیابان

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*