خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » کلیپ دعوای دختران ایرانی در تهران
loading...

کلیپ دعوای دختران ایرانی در تهران

کلیپ دعوای دختران ایرانی در تهران کلیپ دعوای چند دختر تهرانی در خیابان که از این دختران به نام ارازل تهران نام برده شده است

دعوا و کتک کاری مدت هاست که حتی توسط مردان با شخصیت و بادرک کنار گذاشته شده است اما گهگاهی در گوشه و کنار ایران دیده میشوند افرادی که بر سر مواردی خرد و کلان با هم درگیر میشوند و این درگیری ها گاه با اتفاقاتی جبران نشدنی همراه است .

این بار در خیابان های تهران چند دختر ایرانی با هم گلاویز شدند تا هم نسبت ارازل تهران را به خود بگیرند و هم تیتر داغی به نام دعوای دختران ایرانی برای جمع کردن لایک صفحات فیسبوک و اینساگرام بشوند .

دعوا دختران تهران

دعوا دختران تهران

گاه دختران ایرانی فراموش میکنند حس زن بودن را و خوی وحشی گری را گونه ای به نمایش میگذارند که همه را شگفت زده میکنند و تشخیص اینکه آیا واقعا اینان زن هستند یا خیر سخت میشود .

شاید این دختران با قدرت نمایی خودی نشان دادند و ثابت کردند که مردتر از سایر زنان هستند اما سوالی که پیش می آید این است که آیا اینان واقعا زن هستند یا مرد ؟

در زیر فیلم دعوای دختران تهرانی در خیابان را مشاهده میفرمایید . پیشاپیش اعلام میداریم که به علت خشن بودن صحنه و بی حرمتی ها در فیلم تصاویر کمی تار شده است .

بیشتر بخوانید :  دختر عاشق علی کریمی در بازی ایران و کره جنوبی !! + عکس

دانلود کلیپ دعوا دختران تهرانی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*