خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ درس بازیکن مسلمان به مردم آلمان
loading...

کلیپ درس بازیکن مسلمان به مردم آلمان

کلیپ درس بازیکن مسلمان به مردم آلمان هاکان چالخان اوغلو بازیکن ترکیه ای مسلمان تیم بایرن لورزکوزن با احترام به تکه ای نان به مردم آلمان درسی فراموش نشدنی داد

مردم آلمان که از جنایات تروریستی در کشورهای اروپایی عصبانی بودند و همه تقصیر ها را بر اساس اطلاعات خبری نادرست کشورانشان از دید مسلمانان میبینند در حین بازی بایرن لورکوزن و شالکه زمانی که هاکان چالخان بازیکن مسلمان ترکیه ای تیم بایرن لورکوزن برای سانتر کرنر به سمت کنار زمین رفت با پرتاب تکه های نان به وی بی احترامی کردند که هاکان چالخان با بوسیدن تکه نان و گذاشتن آن کنار زمین درس فراموش نشدنی به آلمانی ها داد .

درس هاکان چولخان مسلمان به مردم آلمان

درس هاکان چالخان مسلمان به مردم آلمان

هاکان چالخان اوغلو بازیکن ترکیه ای و مسلمان تیم بایرلورکوزن آلمان یک سنت اسلامی را در زمین فوتبال به نمایش گذاشت و تکه نانی را که طرفداران تیم شالکه به سمت او پرتاب کردند، بوسید و در کنار زمین قرار داد.

در جریان بازی یکشنبه شب تیم‌های بایرلورکوزن و شالکه در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگا، هنگامی که چالخان‌ اوغلو برای ارسال کرنر به گوشۀ زمین رفت، هواداران شالکه به سمت او نان پرتاب کردند. این بازیکن نیز در مقابل، پیش از زدن ضربۀ کرنر، قطعات نان را با احترام بوسید و در کنار زمین قرار داد.

پرتاب نان به این فوتبالیست مسلمان، اشاره به هجوم مهاجران از خاورمیانه به اروپا بود.

ویدئوی این حرکت بازتاب گسترده ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در دنیا داشته است. در دین اسلام به ارزش نان بسیار تاکید شده است.

 

دانلود کلیپ احترام هاکان چالخان اوغلو به نان و درس به مردم آلمان

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*