خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » کلیپ جنجالی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی و بی احترامی به مردم

کلیپ جنجالی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی و بی احترامی به مردم

کلیپ جنجالی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی و بی احترامی به مردم کلیپ جنجالی از مصاحبه گلشیفته فراهانی با شبکه بی بی سی که در آن میگوید مهم نیست مردم ایران چه میگویند

بزرگ شدن نام گلشیفته فراهانی را قبل از خروج از کشور ایران و تن زدن به بی حیایی و بدن نمایی برای جلب توجه مردان شهوت پرست میتوان جست و جو کرد زمانی که گلشیفته فراهانی به واسطه بازی های خوب خود در چند فیلم ایرانی به شدت مورد محبوبیت در ایران قرار گرفته بود که از آن جمله میتوان به فیلم درباره الی اشاره کرد که با بازی زیبای گلشیفته فراهانی و سایر هنرمندان این فیلم به یکی از پرفروش ترین فیلم های ایران تبدیل شده بود .

مصاحبه گلشیفته فراهانی با بی بی سی

گلشیفته فراهانی

اما گلشیفته فراهانی در اقدامی عجیب با مهاجرت از ایران و تن دادن به خفت و برهنه شدن برای لذت بردن مردان شهوت پرست که این بدن نمایی در برهنه شدن کامل گلشیفته فراهانی برای یک عکاس فرانسوی که عکس های لخت گلشیفته فراهانی را در مجله ای منتشر کرد و گلشیفته فراهانی از درک شدن توسط این فرد حرف زد بسیار مشهود بود ، به جرات میتوان گفت محبوبیت خود را در ایران به حداقل ممکن رساند .

شاید رفتار وی بر اساس ویژگی های شخصی وی بوده که نیاز جنسی بر آن حاکم بوده یا سودای شهرت و رسیدن به پله های جشنواره های خارجی بدون استفاده از نام ایران و با استفاده از برهنگی بوده اما از هر سو که مینگریم بازی یک دختر ایرانی که در کشور خود به عنوان بازیگر محبوب شناخته شده هست در فیلم های مستهجن در نقش های رقاصه و زن فاحشه و … اصلا قابل درک نیست .

مصاحبه گلشیفته فراهانی با بی بی سی

گلشیفته فراهانی

آنچه که هر هنرپیشه ای می خواهد نظر مساعد مخاطبانش در مورد هنر و رفتارش است، بهتر است بگوییم شاخص ارزشی یک هنرمند بازی خوب و  استقبال از سوی طرفدارانش است به خصوص کسانی که با او هم زبان هستند اما گلشیفته فراهانی بعد از سودای ثروت و شهرت و پیوستن به سینمای زشت هالیوود به صحنه هایی غیر اخلاقی تن داد و تا توانست بر طبل رسوایی کوبید.

گلشیفته فراهانی شیفته ابتذال در غرب، برای رسیدن به آنچه که در سر دارد، دست رد به هیچ ابزاری نمی زند از بازی در فیلم های نه چندان مطرح  تا انجام هر آنچه که از دید مردم ما ناپسند است.

کارنامه گلشیفته تیره است، آنچه که مشخص بود این بازیگر نظر مخاطب برایش اهمیت ندارد، حالا خودش هم به آن این موضوع را به طور مشخص می گوید.

مصاحبه گلشیفته فراهانی با بی بی سی

گلشیفته فراهانی

در مصاحبه شبکه بی بی سی با گلشیفته فراهانی ، این بازیگر با صراحت تمام از اینکه برایش اصلا مهم نیست که مردم ایران چه میگویند و او کار خودش را میکند حرف میزند که این رفتار نوعی بی احترامی به نظر مخاطبان اللخصوص مخاطبان هم زبان است که اینگونه که پیداست گلشیفته فراهانی از مردم ایران خسته شده و علاقه ای به مردم ایران ندارد که حتی پورن استار های دنیا چنین رفتاری را با مخاطبین خود انجام نمیدهند .

در زیر فیلم مصاحبه گلشیفته فراهانی در بی بی سی را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  علی دایی به بی ادبی سعودی ها پاسخ دندان شکن داد + فیلم

 

دانلود کلیپ جنجالی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی

 

1 دیدگاه

  1. خیلی مهم نیست یه آدم جلف بی سروپا دریابه دهن سگ که کثیف نمیشه عظمت تاریخ ایران وایرانی عین دریاست وافرادی مثل گلشیفه همون سگ هستند که مقایسه اینجورافرادباسگ که حیوانی بی آزاروباوفاست بنظرم اجحاف درحق سگ است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*