خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » کلیپ جداسازی دختران و زنان اسیر برده جنسی داعش

کلیپ جداسازی دختران و زنان اسیر برده جنسی داعش

کلیپ جداسازی دختران و زنان اسیر برده جنسی داعش کلیپ دردناک جداسازی دختران و زنان از میان خانواده هایشان برای تجاوز و رابطه جنسی اجباری داعشی ها با آنها

گروهک تروریستی داعش برای امیال جنسی سربازان خود اقدام به جهاد نکاح جنسی کرده و پس از آن با تسخیر شهر های مختلف با کشتن مردان و پسران آن شهر و اسارت دختران و زنان برای برده جنسی سربازان شهوت پرست خود جرم های بسیاری را انجام داده اند .

اخیرا کلیپ دردناکی از داعش منتشر شده است که در آن هوس رانان داعشی اسلحه به دست اطراف اسیران خود ایستاده اند و پس از سر دادن چند تکبیر با هجوم به اسیران دختران جوان و زنان جوان را به زور برای سکس اجباری و تجاوز از میان اسیران جدا میکنند .

دختران و زنان ایزدی برده جنسی داعش

دختران و زنان ایزدی برده جنسی داعش

تجاوز به دختران اسیر توسط داعش بارها و بارها در جوامع بین المللی مطرح شده اما کشور های غربی بی توجه به آن فقط به فکر سود خود هستند .

فعالان حقوق ایزدیان عراق فیلمی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند که در آن، صحنه ربوده شدن زنان وحشت زده ایزدی به وسیله داعش به تصویر کشیده شده است.
در این فیلم، تروریست های داعش با جدا کردن دختران و زنان ایزدی از خانواده هایشان، آن ها را به عنوان برده جنسی اسیر کردند. دختران ایزدی در حالی که تلاش می کنند از دست تروریست های داعش بگریزند و به سوی خانواده هایشان بازگردند، با رفتار خشونت آمیز داعشی ها مواجه می شوند. داعشی ها با کشیدن موهای دختران و زنان اسیر، آن ها را کشان کشان به سوی مقصدی که می خواهند، هدایت می کنند.
در این فیلم که به وسیله فعالان حامی حقوق ایزدیان عراق به تصویر کشیده شده است، از سرنوشت نهایی اسیران سخنی به میان نیامده است. با تهاجم تروریست های داعش به شهر سنجار در سال گذشته، 5 هزار ایزدی به قتل رسیدند و صدها زن و دختر اسیر شدند.

مشاهده این فیلم برای افرادی که تحمل دیدن ندارند توصیه نمیشود .

دانلود کلیپ جداسازی دختران و زنان ایزدی برای تجاوز و برده جنسی

2 دیدگاه

  1. مرگ بر داعش مرگ بر آل سعود مرک بر بر هرچی وحشی تو دنیا

  2. عالی بود ممنون

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*