خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ تقلید صدا علی دایی و علی پروین در جشن پرسپولیس

کلیپ تقلید صدا علی دایی و علی پروین در جشن پرسپولیس

کلیپ تقلید صدا علی دایی و علی پروین در جشن پرسپولیس دانلود کلیپ تاسف بار تقلید صدا علی پروین و علی دایی در جشن تیم پرسپولیس تهران

این روزها پرسپولیس با حاشیه ای بزرگ رو به رو شده که بی احترامی به بزرگان تیم پرسپولیس همچون علی دایی و علی پروین در جشن تیم پرسپولیس تهران با تقلید صدا این بزرگان همچون برنامه های طنز تلویزیونی می باشد .

تقلید صدای علی دایی و علی پروین

علی دایی و علی پروین

شاید این تقلید صدا یک عادت برای خنداندن مردم شده است اما در جشن یک تیم به تمسخر گرفتن بزرگان آن تیم که برای بازیکنان باید الگو باشند اصلا کار قابل توجیهی نیست .

علی دایی در مصاحبه اش در این مورد به شدت از این اتفاق انتقاد کرد و بی حرمتی به علی پروین و خود را نابخشودنی خواند .

بی احترامی به بزرگان تیم پرسپولیس تهران و تقلید صدای علی دایی و تقلید صدای علی پروین برای چند دقیقه خنداندن حضار در جشن تیم این دو قدیمی پرسپولیس از نگاه هیچ شخصی نمیتواند درست و به جا شمرده شود .

تقلید صدای علی پروین و علی دایی

علی دایی و علی پروین

علی دایی در مورد این موضوع میگوید : 

من واقعا متاسفم که به خود چنین اجازه ای دادند و نمی دانم چرا آقایانی که این اتفاق را یک شوخی می پندارند با صدا، تیپ و حرکات خودشان شوخی نشد. خیلی چیزها را نمی خواهم بگویم و نمی خواهم بیش از این به این اقدام ناپسند و زشت آقایانی که ادعای فرهنگ ورزشی دارند بپردازم. فقط می خواهم بگویم که متاسفانه برخی زحمات رییس جمهور زحمتکش و ورزش دوست کشورمان را نیز از بین می برند. بر کسی پوشیده نیست که چگونه سرمربی تیم ملی با حمایت و ورود مستقیم دولت ماندگار شد و البته بر کسی پوشیده نیست که برخی در ورزش به جای تدبیر، تبخیر امید کردند.

در زیر فیلم تمسخر علی دایی و علی پروین در جشن پرسپولیس را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  علی دایی و همسر و دخترش زیر برف / عکس

دانلود کلیپ تقلید صدای علی پروین و علی دایی در جشن پرسپولیس

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*