خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » کلیپ تجمع در میدان ونک تهران به بهانه حمایت از سربازان جان باخته نی ریز
کلیپ تجمع در میدان ونک تهران به بهانه حمایت از سربازان جان باخته نی ریز

کلیپ تجمع در میدان ونک تهران به بهانه حمایت از سربازان جان باخته نی ریز

کلیپ تجمع در میدان ونک تهران به بهانه حمایت از سربازان جان باخته نی ریز دانلود فیلم تجمع عده ای از مردم در میدان ونک تهران و روشن کردن شمع به بهانه سربازان جان باخته نی ریز

در روزهایی که مردم عزیز ایران بخاطر حادثه نی ریز که در آن تعدادی از سربازان عزیز کشورمان جان خود را از دست داده اند ناراحت و غم زده هستند عده ای با برگزاری تجمع هایی به بهانه حمایت از سربازان جان باخته بر زخم ایرانیان نمک میپاشند .

تجمع به بهانه حادثه سربازان نی ریز

تجمع میدان ونک تهران

تجمع میدان ونک تهران نیز از این سری تجمع های به قولا حمایتی بود که با دعوت در فضای مجازی آغاز شده و عده ای در میدان ونک تهران گرد هم آمدند و با روشن کردن شمع و سوت زدن و کف زدن حمایت خود را از سربازان تازه به خاک سپرده اعلام کردند .

به دنبال یک دعوت مجازی، افرادی در میدان ونک تهران به منظور انچه همدردی با خانواده های سربازان جانباخته در حادثه تصادف نی ریز نامیده میشد، تجمع کردند.

طبق این گزارش؛ برخی از تجمع کنندگان که دارای پوشش نامتعارف بودند با روشن کردن شمع اقدام به کف زدن و سوت کشیدن کردند.

تجمع به بهانه حادثه سربازان نی ریز

تجمع میدان ونک تهران

گفتنی است؛ نیروی انتظامی کنترل این تجمع را در دست دارد اما صدور مجوز برای تجمع از سوی مقامات ذیربط تایید نمی شود و انجام همچین تحرکات غیرقانونی در شب احیای نوزدهم رمضان می تواند تشکیکی در اهداف برگزار کنندگان ایجاد نماید.

لازم به ذکر است؛ در چند روز گذشته برخی افراد با انتشار پیام هایی در تعدادی کانال تلگرامی و بعضی حساب های کاربری از مردم خواسته بودند برای تنها نگذاشتن خانواده سربازان قربانی تصادف، در میدان های اصلی شهرهای بزرگ تجمع کنند و در تهران میدان ونک به عنوان محل برگزاری این حرکت اعلام شده بود.

تجمع به بهانه حادثه سربازان نی ریز

تجمع میدان ونک تهران

 

بر اساس برخی گزارش ها تعدادی از افراد با شرایط مشابه نیز در برخی شهرها از جمله مشهد، با حضور در خیابان اقدام به هنجارشکنی به بهانه گرامیداشت یاد سربازان جانباخته کرده اند.

*در  گرگان مرکز گلستان هم امشب ساعت حدود یازده قرار بود تجمع برگزار شود که با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و پلیس تجمع حدود 20 تا 30 نفره آنان در پارک شهر پراکنده شد.

*فراخوان منتشر شده  در شبکه های اجتماعی از مشهدی ها دعوت کرده بود که ساعت 22 در کوهستان پارک خورشید به یاد سربازهای کشته شده در سانحه تصادف شمع روشن کنند.

*اما این فراخوان با اقبال مردم روبرو نشد و تعدادی انگشت شمار حدود سه تا چهار گروه سه تا چهار نفره بطور پراکنده، پوتین گذاشته و شمع روشن کرده بودند.

*در فلکه سرباز نی ریز تجمعی با ۶۰ الی ۷۰نفر زن و مرد اکنون با روشن کردن شمع در این میدان حضور دارند.

*در پی اطلاع رسانی تلگرامی درباره بزرگداشت سربازان آموزشی صفر -پنج کرمان که در حادثه تصادف اتوبوس جان خود را از دست دادند؛  امشب تعداد اندکی از مردم در پل خواجوی اصفهان تجمع کردند.

تجمع به بهانه حادثه سربازان نی ریز

تجمع خواجوی اصفهان

در این تجمع  پراکنده که حضور جوانان بیشتر به چشم می خورد  به رغم تدابیر امنیتی برخی از شرکت کنندگان اقدام به روشن کردن شمع کردند و دقایقی بعد متفرق شدند.

بازدید میدانی خبرنگاران در دیگر نقاط شهر حاکیست در هیچ کدام دیگر از مکان های تعیین شده،  تجمع مردمی و مراسم روشن کردن شمع برگزار نشده است.

در زیر فیلم تجمع میدان ونک تهران به بهانه سربازان نی ریز را مشاهده میفرمایید .

 

دانلود کلیپ تجمع میدان ونک تهران


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter