خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ تبلیغ و تخریب خندوانه و رامبد جوان در شبکه های ماهواره ای
کلیپ تبلیغ و تخریب خندوانه و رامبد جوان در شبکه های ماهواره ای

کلیپ تبلیغ و تخریب خندوانه و رامبد جوان در شبکه های ماهواره ای

کلیپ تبلیغ و تخریب خندوانه و رامبد جوان در شبکه های ماهواره ای دانلود فیلم جالب تبلیغ خندوانه در ماهواره و سپس تخریب خندوانه و رامبد جوان و جناب خان در شبکه من و تو و بی بی سی و …

بی شک شبکه های ماهواره ای از داشتن برنامه رقیب ایرانی میترسند و هیچ گاه فکرش را هم نمیکردند که خندوانه با اجرای رامبد جوان و عروسک معروفش جناب خان بتواند تعداد بسیاری از مردم ایران را پای این برنامه بنشانند و برنامه های ماهواره ای را کسی نگاه نکند .

تخریب خندوانه در ماهواره

خندوانه

آن زمان در برنامه های ماهواره ای شبکه های من و تو و بی بی سی و … به طنز شروع برنامه خندوانه را تبلیغ میکردند و با اداهای ماهواره ای به تبلیغ خندوانه میپرداختند اما هیچ گاه فکر نمیکردند که روزی خندوانه به گونه ای پرطرفدار بشود که بینندگان شبکه های ماهواره ای نیز ب تعریف و تمجید از خندوانه بپردازند که به محض شنیدن و حس این موضوع برنامه های شبکه های ماهواره ای شروع به مقابله با خندوانه و تخریب خندوانه و تخریب رامبد جوان و حتی تخریب عروسک دوست داشتنی و پرطرفدار برنامه خندوانه جناب خان بپردازند تا شاید بتوانند با سیاسی کردن خندوانه و رامبد جوان این برنامه را از چشم مردم بیاندازند .

در فیلم زیر اقدام هماهنگ شبکه من وتو و شبکه بی بی سی و سایر شبکه های ماهواره ای برای تخریب برنامه خندوانه را مشاهده می کنید به گونه ای که شهرام همایون مجری ماهواره ای مردم را ترغیب میکند که به صفحه رامبد جوان حمله کنند .

تخریب خندوانه در ماهواره

خندوانه

آمارهای اعلامی شبکه‌های ماهواره‌ای نشان می‌دهد در ساعات پخش برنامه خندوانه، شبکه نسیم دارای بالاترین بیننده در مقایسه با شبکه‌های ماهواره‌ای است. از این رو شبکه های ماهواره ای در صدد تخریب این برنامه برآمده اند.

در زیر فیلم تبلیغ خندوانه و تخریب خندوانه در شبکه ماهواره ای را مشاهده میفرمایید .

 

دانلود کلیپ تخریب خندوانه در شبکه من و تو و بی بی سی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 5٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter