خانه » فناوری اطلاعات » کلاهبرداری در تلگرام به نام ایرانسل با وعده شارژ رایگان 20 هزار تومانی

کلاهبرداری در تلگرام به نام ایرانسل با وعده شارژ رایگان 20 هزار تومانی

کلاهبرداری در تلگرام به نام ایرانسل با وعده شارژ رایگان 20 هزار تومانی کلاهبرداری در تلگرام با نام شرکت اپراتور ایرانسل با وعده 20 هزار تومان شارژ رایگان

به طبع با آمدن برنامه های پیام رسان کلاهبرداران راه ساده تری را برای فریب مردم پیش گرفته اند و به راحتی و با استفاده از نقاط ضعف مردم و با دادن وعده های بزرگ دست به کلاهبرداری از مردم ایران میزنند .

یکی از راه های کلاهبرداری دادن وعده شارژ رایگان به مردم است که هر کس با شنیدن دریافت شارژ رایگان به راحتی فریب خورده و دست به کارهایی میزنند که بعد ها صدمات جبران ناپذیری به شخص وارد خواهند آورد .

در کانال تلگرام در مورد ربات ها پیشتر هشدار داده شده بود و در استفاده از ربات ها به مردم عزیز ایران هشدار داده ایم .

اخیرا در تلگرام پیامی مبنی بر پیوستن به روبات تلگرام ایرانسل در حال انتشار می باشد که این ربات به نام MTN IRANCELL و تنها روبات رسمی ایرانسل در تلگرام معرفی شده و از کاربران خود میخواهد تا با ارسال پیام تبلیغی این روبات مبنی بر دریافت 20 هزار تومان شارژ رایگان در ازای معرفی این روبات به 20 نفر ، از ایرانسل 20 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنند .

کلاهبرداری تلگرامی روبات ایرانسل

کلاهبرداری به نام ایرانسل

با تماسی که ما با پشتیبانی شرکت ایرانسل داشتیم این روبات را جعلی و این خبر را دروغ اعلام کردند و از این موضوع اعلام بی خبری کردند .

بار دیگر به هموطنان عزیز ایرانی هشدار میدهیم که پیوستن به روبات های تلگرام امکان به خطر انداختن اطلاعات شما و لو رفتن عکس شخصی و فیلم شخصی شما در گوشی هایتان را افزایش میدهد پس فریب این تبلیغات را نخورید و به این روبات های کلاهبردار نپیوندید .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*