خانه » اخبار » اجتماعی » حجاب شهرزاد دختران و زنان ایرانی در رستوران یزد + عکس

حجاب شهرزاد دختران و زنان ایرانی در رستوران یزد + عکس

کشف حجاب دختران و زنان ایرانی در رستوران یزد در رستورانی در یزد دختران یزدی و زنان یزدی با کشف حجاب و زدن تیپ مورد نظر رستوران غذای با تخفیف میخورند

در این روزها فرهنگ ایرانی مورد هجوم برخی از فرهنگ های غربی قرار گرفته که قطعا آینده خوبی برای کشور نخواهد داشت .

این بار رستوران یزدی با درخواست از مشتریان پسر و دختر خود برای زدن تیپ های یک رنگ  و گرفتن عکس های یادگاری در رستوران برای انتشار در صفحه اجتماعی رستوران از تخفیف ویژه جهت خوردن غذاهای رستوران برخوردار شوند که در یک مسابقه خود با پیشنهاد تم شهرزاد دختران و زنان با تیپ های بی حجاب در این رستوران یزد حضور یافتند .

کشف حجاب دختران در رستوران یزد

کشف حجاب در رستوران یزد

در پی نابسامانی و عدم مدیریت در هتل ها و رستوران های یزد و در سایه غفلت و سکوت مسئولان استان، شهر یزد که به حسینیه ایران و شهر دارالعباده مشهور است شاهد بدترین اتفاقی بود که می توانست به خود ببیند!

یکی از رستوران های واقع در پر آوازه ترین هتل شهر یزد، وقاحت را از سرگذراند و از مردم  دعوت کرد تا با لباس تم شهرزاد یا به عبارتی پوشش لباس دهه ،30 از تخفیف بهره مند شوند!

کشف حجاب دختران در رستوران یزد

کشف حجاب دختران در رستوران یزد

این رستوران در یزد که پیش از این، با برگزاری مسابقه و مهمانی ویژه با تم های قرمز و سرمه ای! در آذر ماه سال جاری کار خود را شروع کرد، با فراخوانی دختران و پسران از آن ها می خواهد تا با لباس های یک رنگ تیپ بزنند! در رستوران عکس بگیرند! و از تخفیف برخوردار شوند!

متاسفانه این اقدام خیلی به چشم مسئولان استان نیامد و این حرکت ضد فرهنگی به مسابقه هفتگی تبدیل شد و هر دوشنبه و سه شنبه این رستوران شیشه ای! پایه گذار و دعوت کننده دیدارهای شاید مخفیانه دختران و پسران است.

اما موضوع به همین تم های رنگی ختم نشد و به تازگی این رستوران به بهانه برگزاری مسابقه و مهمانی با تم شهرزاد! یا به عبارت پوشش غیر اسلامی دهه 30، یک مهمانی مختلط را رقم زد که به صراحت جز کشف حجاب و عبور از شئونات اسلامی نیست.

کشف حجاب زنان در رستوران یزد

کشف حجاب زنان در رستوران یزد

برای حضور در این مهمانی دو شبه از علاقه مندان خواسته شد تا دختران با لباس شهرزاد یا همان کلاه فرنگی و دامن کوتاه و ساپورت و پسران با کت و کلاه شاپوری و کروات در آن مهمانی حاضر شوند.

این رستوران برای مهمان هایی که با تم شهرزاد! در مهمانی حاضر شوند در شب اول 30 درصد و برای شب دوم 20 درصد تخفیف در دو وعده صبح و شب ارائه کرد.

جالب تر اینکه این رستوران در اقدامی ناباورانه، دعوت به Happy hour به معنای پذیرایی با تخفیف در ساعت خلوتی رستوران که در اروپا این برنامه مختلط و با سور مشروب همراه است – کرد و بی پرده اعلام کرد «در روزهای مسابقه از ساعت 5 تا 7 عصر «Happy hour» همزمان با سراسر آمریکا با تخفیف 25 درصد» برگزار می کند!

بی حیایی رستوران یزد

بی حیایی رستوران یزد

این رفتارهای ضد فرهنگی و ضد دینی در حالی رخ داد که مسئولان مربوطه بیشتر از اینکه به اصل وظیفه خود بپردازند، بیشتر درگیر موضوعات سیاسی و جناحی هستند و گویا افسار مدیریت از دستشان گسیخته است.

گفتنی است برگزاری مهمانی با لباس تم برای اولین بار در شبکه معاند «من و تو» و در برنامه بفرمائید شام مطرح شد که هدفی جز بی بند و باری و بی غیرتی را در عادی نشان دادن روابط نامشروع زن و مرد نداشت .

1 دیدگاه

  1. ولى عکس اولیه خیلى شبیه لباسهاى خود فیلم شهرزاد بود خوشم اومد
    خوش به حالشون خوش میگذرونن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*