خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » کشتی دو زن ایرانی اولین نمایش کشتی زنان ایران در جهان / عکس
کشتی دو زن ایرانی اولین نمایش کشتی زنان ایران در جهان / عکس

کشتی دو زن ایرانی اولین نمایش کشتی زنان ایران در جهان / عکس

کشتی دو زن ایرانی اولین نمایش کشتی زنان ایران در جهان کشتی ساحل گوران و اکرم خانی دو زن کشتی گیر ایرانی در کنوانسیون اسپورت آکورد

فدراسیون کشتی ایران به همراه اتحادیه جهانی برای اولین بار کشتی زنان ایرانی را در کنوانسیون اسپورت آکورد در سوچی روسیه به نمایش گذاشتند. در این نمایش ساحل گوران و اکرم خانی دو ورزشکار کشتی با کمربند ایرانی بودند که به اجرای فن پرداختند.

به گزارش اولی ها اتحادیه جهانی کشتی با انتشار تصاویری به اولین نمایش کشتی با کمربند بانوان ایران در کنوانسیون اسپورت آکورد اشاره کرد.

کشتی زنان ایران

کشتی زنان ایران

اکرم خانی در این رابطه گفت: خوشحالیم که اتحادیه جهانی کشتی این فرصت را در اختیار ما قرار داده تا به تمام جهانیان نشان دهیم زنان در ایران حتی می‌توانند کشتی تمرین کنند. من و ساحل گوران ازدواج کرده‌ایم و همسرانمان از حضور ما در کشتی حمایت می‌کنند. دختران نباید از حضور در ورزش کشتی در هیچ جای دنیا ترس داشته باشند.

همچنین ساحل گوران در این باره به سایت اتحادیه جهانی گفت: کشتی را خیلی دوست دارم و دوست دارم تا راه قهرمانان بزرگ کشتی ایران را بروم. معتقدم در آینده ای نزدیک زنان کشتی‌گیر ایران نیز مانند کشتی گیران آزادکار مرد جایگاه با ارزشی در کشتی جهان به دست خواهند آورد.

کشتی زنان ایران

کشتی زنان ایران

 

 


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter