کتک زدن پیرزن به دلیل لخت نشدن و نشان ندادن اندام بدنش + عکس

کتک زدن پیرزن به دلیل لخت نشدن و نشان ندادن اندام بدنش مرد 34 ساله به دلیل مقاومت پیرزن 90 ساله در نشان دادن اندام بدنش ، وی را به شدت کتک زد .

جنون و دیوانگی برخی افراد در حرکات و رفتارهای آنها دیده میشود و در اخبار حوادث این جنون و رفتارهای زشت را به شدت میتوان دید .

حمله یک مرد 34 ساله به پیرزن 90 ساله از جمله این رفتارهای جنون امیز بوده که با زخمی شدن شدید پیرزن بیچاره همراه بوده است .

دلیل کتک زدن پیرزن توسط مرد جوان بسیار جالب توجه می باشد زیرا که پیشنهاد بی شرمانه ای به یک پیرزن 90 ساله داده که عدم انجام آن به کتک خوردن پیرزن ختم شد .

کتک زدن پیرزن

دلیل کتک زدن پیرزن توسط مرد جوان درخواست برهنه شدن و نشان دادن اندام بدن توسط مرد جوان و عدم انجام آن توسط پیرزن 90 ساله بوده است .

مردی در اورگان به اتهام ضرب و شتم یک زن مسن در خیابان دستگیر شد.

طبق گزارش پلیس، متهم فیلبرت گاسینا 34 ساله پیرزن 90 ساله را به دلیل این که در خیابان حاضر نشد به درخواست شرم آورش که نشان دادن اندام هایش بود، مورد ضرب و شتم قرار داد.

قربانی که به شدت صورتش کبودی و خونی بود به اداره پلیس Police مراجعه کرد و گفت مردی او را در خیابان به علت این که اجازه نداده اندام های زنانه اش را لمس کند و ببیند کتک زده است.

با چهره نگاری و بررسی دوربین های مداربسته متهم شناسایی و بازداشت شد.

وی به افسرپرونده گفت در آن زمان بیش از اندازه کنجکاو شده بود تا اندام های زنانه یک پیرزن 90 ساله را از نزدیک ببیند به همین علت وقتی مقاومت او را مشاهده کرد بدون این که خشم خود را کنترل کند وی را به شدت مورد ضرب وشتم قرار داده است.

اکنون اوضاع قربانی با انتقالش به بیمارستان مساعد اعلام شده و متهم با پرداخت جریمه و جلب رضایت قربانی از زندان Prison آزاد شده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث