خانه » اخبار » اخبار حوادث » کتک خوردن دو طلبه از چند دختر و پسر مست + عکس

کتک خوردن دو طلبه از چند دختر و پسر مست + عکس

کتک خوردن دو طلبه از چند دختر و پسر مست + عکسReviewed by اولی ها on Jul 23Rating: 4.5کتک خوردن دو طلبه از چند دختر و پسر مست + عکسباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار حوادث مطالبی را درباره کتک خوردن طلبه ها از چند دختر و پسر را در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

کتک خوردن طلبه

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار حوادث مطالبی را درباره کتک خوردن طلبه ها از چند دختر و پسر را در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

کتک خوردن طلبه – ضرب و شتم دو طلبه از چند جوان مست

دو طلبه در یک بستنی فروشی‌ در ملارد ، مورد ضرب و شتم ۶ جوان مست قرار گرفته اند .

امیر دهقان طلبه استان البرز درباره اتفاقی که افتاده توضیح داد : با یکی از دوستانم به یکی از بستنی فروشی های خیابان خوش نام در ملارد رفتیم که در بستنی فروشی با سه خانم و شش پسر رو به رو شدیم که با هم شوخی‌ های نامتعارفی داشتند  .

کتک خوردن طلبه – شرح ماجرا از زبان طلبه ی آسیب دیده

دهقان بیان کرد : زمانی که با یکی از پسر ها صحبت کردم فهمیدم که دو نفر از آن‌ ها مست هستند ، اما من سعی داشتم با نگاه های معنا دار آن ها را متوجه رفتار های اشتباهشان کنم .
او همچنین اضافه کرد : یکی از آن پسران چند بار مرا هوی صدا کرد ، اما من پاسخی به او ندادم و سکوت کردم برای بار سوم با لفظی نامناسب مرا صدا کرد و من به او گفتم که اینجا خانواده نشسته لطفاً رعایت کنید.

 با گفتن این حرف من ، پسر جوان یک صندلی را برداشت به سرم زد و من به زمین افتادم ، دوستی که همراه من بود برای کمک به من جلو آمد ، اما با یک صندلی دیگر از کمر او را نیز زدند .

بیشتر بخوانید : کتک خوردن طلبه، جوان که در حمایت از یک زن درگیر شد + عکس

کتک خوردن طلبه

وی اضافه کرد : بار بعد با تیزی صندلی به سر من زدند و با مشت ، چوب و قمه به جان من افتادند که پهلو و کمر من زخمی شد حتی پیرمردی که برای جدا کردن ما جلو آمد را نیز سیلی و لگد زدند . مردم من را به پاسگاه شهرک ناز انتقال دادند ؛ در ابتدا مأموران پاسگاه فکر کردند که من از جمله اراذل هستم که در دعوا این اتفاق برای من افتاده ، اما زمانی که متوجه شدند که من مورد ضرب و شتم قرار گرفته شدم با اورژانس تماس گرفتند و من را به بیمارستان منتقل کردند.
۱۰ سانت پارگی در سرم ایجاد شد که بخیه زدند و  در پهلوی من نیز پارگی ایجاد شده ، البته زیاد حاد نبود و با پانسمان رفع شد که بعد از ۴ ساعت از بیمارستان به خانه آمدم . با توجه به اخبار خبرگذاری‌ های دیگر ، این اتفاق برای یک طلبه و در مشکین دشت فردیس استان البرز اتفاق افتاده است .

بیشتر بخوانید : محمد علی پور متقی طلبه ای که کمک داور فوتبال است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.