خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن از پلیس در برنامه زنده
loading...

کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن از پلیس در برنامه زنده

کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن از پلیس در برنامه زنده خبرنگار زن که در حال تهیه گزارش بود از پلیس نگهبان کتک خورد که فیلم کتک خوردن خبرنگار زن به صورت زنده پخش شد .

هر شغلی خطراتی دارد و خبرنگاری نیز خطرات خود را دارد .

خبرنگار زن پاکستانی که برای تهیه گزارش زنده از مشکلات مردم در اداره ثبت ندرا بود مورد حمله نگهبان اداره قرار گرفت و یک سیلی بسیار بد خورد .

کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن از پلیس در برنامه زنده

کتک خوردن خبرنگار زن

صائمه کنول Saima Kanwal که از برخورد نگهبان پلیس با فیلمبردار عصبی شده بود و خواستار برخورد درست با مردم بود در پی پافشاری هایش کتک بدی از نگهبان خورد .

روز پنجشنبه در شهر کراچی پاکستان در اداره ثبت ندرا اتفاقی بسیار دردناک افتاد و نگهبان این اداره خبرنگار زن را با یک سیلی به زمین انداخت .

صائمه کنول خبرنگار زن شبکه خصوصی K 21 که برای تهیه گزارش از مشکلات مردم در اداره ثبت ندرا به این اداره رفته بود مورد این هجوم قرار گرفت .

نگهبان اداره ندرا اول به فیلمبردار گیر داده و قصد جلوگیری از فیلمبرداری را داشت که با دخالت خبرنگار زن و همچنین مردم حاضر در سالن مجبور شد که عقب برود .

در ادامه خبرنگار زن به نگهبان اداره گیر داد و اینگونه که در صحبت ها شنیده میشود به یونیفرم نظامی این نگهبان هم اشاره میکند که در پی این تفاق نگهبان عصبی شده و خبرنگار زن را کتک میزند و سپس چند شلیک هوایی میکند .

کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن از پلیس در برنامه زنده

صائمه کنول

فیلم کتک خوردن خبرنگار زن از نگهبان اداره در شبکه های اجتماعی به شدت در حال انتشار می باشد .

پلیس پاکستان پرونده ای را علیه این پلیس مرزی که به عنوان نگهبان در اداره بود تشکیل داده تا هم علیه تیراندازی در اداره و هم کتک زدن خبرنگار زن شبکه خصوصی K-21 ادعای جرم کند .

فیلم کتک خوردن خبرنگار زن از نگهبان اداره را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  پردیس افکاری در فیلم شهر قشنگ شبکه جم به کارگردانی مهدی مظلومی + عکس

دانلود کلیپ کتک خوردن خبرنگار زن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*