کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی ازدواج کردند + عکس

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی ازدواج کردند کاوه رضایی بازیکن معروف فوتبال استقلال تهران با فرنوش شیخی والیبالیست زن سرعتی ایران ازدواج کرد .

کاوه رضایی از بازیکنان معروف فوتبال ایران است که در تیم استقلال تهران و تیم ملی فوتبال ایران توپ میزند .

فرنوش شیخی والیبالیست معروف تیم ملی ایران است که از بازیکنان سرعتی والیبال می باشد .

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی چند شب پیش با هم ازدواج کردند و ازدواج کاوه رضایی و فرنوش شیخی رسانه ای شد .

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی ازدواج کردند

ازدواج کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی

کاوه رضایی بازیکن حمله تیم استقلال تهران که در این لیگ بسیار برای این تیم موثر بوده است چند روزی پس از امید ابراهیمی ازدواج کرد .

فرنوش شیخی والیبالیست ایران که از بازیکنان والیبال معروف تیم ملی ایران است همسر کاوه رضایی ملی پوش فوتبال شد .

کاوه رضایی بازیکن مهاجم تیم استقلال تهران با فرنوش شیخی ملی پوش والیبال کشورمان شب گذشته ۱۲ اردیبهشت ۹۶ عروسی کردند.

مهاجم گلزن آبی های پایتخت زندگی مشترک خود را با بانوی والیبالیست ایران آغاز کرد. مهاجم تیم استقلال تهران با ملی پوش والیبال کشورمان ازدواج کرد. کاوه رضایی مهاجم آبی‌ های تهران شب گذشته مراسم نامزدی خود با فرنوش شیخی ملی‌ پوش والیبال بانوان ایران را برگزار کرد.

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی ازدواج کردند

ازدواج کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی

کاوه رضایی که در این فصل با گل های نجات بخش خود یکی از بازیکنان تاثیرگذار علیرضا منصوریان لقب گرفته و اکنون نیز با ۸ پاس گل به دنبال دریافت عنوان برترین پاسور فصل است، با فرنوش شیخی، والیبالیست ملی پوش ایران مراسم نامزدی خود را شب گذشته برگزار کرد. فرنوش شیخی، والیبالیست گرگانی تیم ملی برترین مدافع روی تور ایران محسوب می شود که در مسابقات انتخابی جام جهانی نیز بعنوان برترین بازیکن معرفی شد.

اتفاق جالب توجه در خصوص این والیبالیست این است که او ابتدا ورزش هندبال را انتخاب کرد و در ادامه با انتخاب فوتبال درون دروازه قرار گرفت و در نهایت با انتخاب والیبال به عنوان ورزش مورد علاقه اش به تیم ملی رسید.

کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی ازدواج کردند

ازدواج کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی

شماره ۱۶ تیم ملی ایران که علاقه خاصی به شماره ۱۴ دارد، در خصوص دلیل انتخاب این شماره پیراهن گفته: به شماره ۱۴ علاقه زیادی داشتم ولی اون زمان این شماره مخصوص یکی از بزرگان تیم ملی بود من هم به مناسبت اینکه در ۱۶ سالگی به تیم ملی دعوت شدم شماره پیراهنم رو ۱۶ انتخاب کردم.

کاوه رضایی (متولد ۱۶ فروردین ۱۳۷۱ در اسلام‌ آباد غرب استان کرمانشاه) بازیکن فوتبال اهل ایران می‌ باشد.

فرنوش شیخی (متولد ۱۳۶۹ گرگان) ملی پوش والیبال بانوان ایران و بهترین دفاع روی تور بانوان ایران است. وی لقب بهترین سرعتی زن والیبال ایران را داراست.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانویژه