خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ اجتماعی » کارشناس بی بی سی که BBC و کارشناس آمریکای بی بی سی را میکوبد + فیلم
loading...

کارشناس بی بی سی که BBC و کارشناس آمریکای بی بی سی را میکوبد + فیلم

کارشناس بی بی سی که BBC و کارشناس آمریکای بی بی سی را میکوبد کلیپ رجب صفراف کارشناس بی بی سی در مسکو شبکه BBC و کارشناس آمریکایی را به شدت میکوبد .

شبکه بی بی سی که تلاش بسیاری در سال های اخیر کرده تا ایران را حتی در تصادف در خیابان هر جای دنیا مقصر کند این بار ضایع شد .

کارشناس شبکه بی بی سی

رجب صفراف

کارشناس بی بی سی که از مسکو برای کوباندن ایران و روسیه بر روی خط آمده بود برعکس انتظارات شبکه بی بی سی از واقعیاتی گفت که باعث شد که دیگر با وی تماس نگیرند .

رجب صفراف کارشناس شبکه بی بی سی در صحبت های جالبی مجری بی بی سی و حتی کارشناس آمریکایی بی بی سی را با صحبت های منطقی خود کوباند .

مجری بی بی سی که انتظار داشت که کارشناس بی بی سی در پاسخ به سوالش ایران و روسیه را در جنگ های سوریه و نابودی کشور سوریه مقصر جلوه دهد اما با نظرات مخالف رو به رو شد .

رجب صفراف Rajab Safarov نه تنها ایران و روسیه را مقصر نشان نداد بلکه به صورت کاملا منطقی ثابت کرد که این دو کشور برای ایجاد صلح به سوریه رفته اند برعکس کشور آمریکا و کشورهای غربی که سرخود و برای آشوب به خاورمیانه آمده اند .

مجری بی بی سی که میخواست ایران و روسیه دخالت کننده در کشور روسیه نشان دهد با پاسخ جالب کارشناس بی بی سی رو به رو شد .

کارشناس بی بی سی در پاسخ دخالت ایران و روسیه در کشور سوریه گفت که ایران و روسیه به دعوت رسمی دولت سوریه به این کشور رفته اند و کمک میکنند اما کشور آمریکا و کشورهای غربی با دعوت چه کسی به دخالت پرداخته اند .

کارشناس آمریکا نیز سعی بر مقصر جلوه دادن روسیه در جنگ های داشت که با پاسخ جالب رجب صفراف رو به رو شد .

رجب صفراف

رجب صفراف

رجب صفراف در پاسخ کارشناس آمریکایی بی بی سی گفت که روسیه نابودی را نمیخواد و آمریکا که خود در تمام جنگ ها و نابودی های خاورمیانه دست داشته به دنبال نابودی است .

مجری بی بی سی زمانی که دید توانایی مقابله با صحبت های منطقی رجب صفراف را ندارند صحبت هایش را قطع کرد و به بهانه طولانی شدن صحبت ها ارتباط را قطع کرد .

موضوع اینجا جالب میشود که بعد از آن هیچوقت با رجب صفراف تماس گرفته نشد و هیچوقت دیگر بر خط بی بی سی نیامد .

فیلم کارشناس بی بی سی در حال کوبیدن شبکه BBC را مشاهده میفرمایید :

بیشتر بخوانید :  زندان جنسی زنان و تجاوز به دختران توسط داعش + عکس

دانلود کلیپ رجب صفراف کارشناس بی بی سی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*