خانه » مد و زیبایی » ژلاتین پوست الاغ اکسیر جوانی پوست انسان

ژلاتین پوست الاغ اکسیر جوانی پوست انسان

ژلاتین پوست الاغ اکسیر جوانی پوست انسان محققان کشف کردند که ژلاتین پوست الاغ برای جوان سازی پوست انسان کاربرد ویژه ای دارد .

الاغ حیوانیست که شاید در میان حیوانات اهلی در بی توجهی به سر میبرد و انسان ها استفاده خاصی از الاغ به جز باربری و چند مورد دیگر نداشتند .

اکسیر جوانی در الاغ

الاغ

اکسیر جوانی چیزی است که هر انسانی حاضر است برایش هزنه های بسیاری کند و این بار اکسیر جوانی در الاغ که انسان ها به آن بی توجه بوده اند کشف شده است .

پوست الاغ حاوی ماده ای در زیر خود به نام ژلاتین می باشد که محققان اکسیر جوانی پوست انسان را در ژلاتین پوست الاغ دیده اند .

یک نوع اکسیر جوانی معجزه‌آسا از ژلاتینی که از پوست الاغ‌ها بیرون کشیده می‌شود، برای پوست بسیار مناسب است.

روز یکشنبه روزنامه دیلی میل در گزارشی اعلام کرد که محبوب شدن ژلاتین کشیده شده از زیر پوست الاغ‌ها که بسیار برای پوست و جوان ماندن مناسب است، باعث شده که این کشور(چین) از خیلی از کشورهای دیگر الاغ وارد کند و آن‌ها را برای استفاده بکشند.

حالا این روزنامه اعلام کرده است که همین ژلاتینی که از الاغ‌ها گرفته می‌شوند در یک رستوران چینی در لندن انگلستان برای درست کردن خرماهای خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد و همین مسئله باعث پیگیری‌های شرکت‌های استاندارد انگلستان شده است.

گفتنی است؛ دانشمندان چینی پس از این کشف خود اعلام کرده‌اند آن‌ها به دنبال راهی هستند تا با استفاده از آن بتوانند باعث رشد سریع در الاغ‌ها شوند تا بتوانند سریع‌تر آن‌ها را بکشند واز پوست آن‌ها استفاده کنند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*