چگونگی تیپ زدن با مشکی برای مردان +تصاویر

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۶-۲۸
15143 بازدید
زمان مطالعه: 4 دقیقه

چگونگی تیپ زدن با مشکی برای مردان چگونه تیپ مشکی بزنیم و یک استایل جذاب مردانه داشته باشیم ؟ تیپ مشکی یکی از استایل های لاکچری محسوب میشود ، رنگ […]


چگونگی تیپ زدن با مشکی برای مردان

چگونه تیپ مشکی بزنیم و یک استایل جذاب مردانه داشته باشیم ؟ تیپ مشکی یکی از استایل های لاکچری محسوب میشود ، رنگ مشکی نماد قدرت و چیرگی میباشد.

جدای از سنت ها که مشکی پوشیدن را نماد عزاداری و غم میدانند خیلی ها به استایل سراسر مشکی علاقه زیادی دارند.

در ادامه نحوه ست کردن لباس مشکی مردانه مرور میکنیم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

همه لباس های مشکی مثل هم تهیه نمیشوند. تعداد زیادی طرح و نقش و جنس برای پارچه هایی که از انها لباس های مشکی ساخته میشود ، وجود دارد که به انها میپردازیم

لباس مشکی نخی :

راحت و سبک و با قابلیت نفس کشیدن بالا. دارای سطحی صاف. بر خلاف بقیه جنس‎های پارچه مشکی، حین خیس شدن به هیچ وجه رنگش تیره تر نمی‌شود.

لباس مشکی چرم:‌

قوی و سخت است و هم می تواند کدر باشد و هم درخشان. بسته به اندازه و نوع چرم می‌تواند تیپ شما را زیباتر کند.

طرح لباس های مشکی

یکی از راه های بهتر دیده شدن در لباس های مشکی بازی کردن با طرحهاست. اینکه شما تنها تیپ‌های ساده و تعریف شده را بزنید آسان است ولی داشتن تیپ‌های خاص فقط با تمرین کردن به دست می‌آید. به این نمونه‌ها توجه کنید:

از جنس هایی با کیفیت‌های مختلف استفاده کنید:

مثلا شاید پوشیدن یک دست کت و شلوار مشکی به تنهایی به اندازه پوشیدن یک پیراهن ابریشمی مشکی زیر یک بلیزر نخی مشکی جذابیت نداشته باشد.

از مدل‌های تا خورده، چروک و سنگ شور و غیره استفاده کنید:

مثلا شاید یک پارچه مشکی به خودی خود جذابیت داشته باشد ولی اگر آن را تقسیم کنید و مدلی راه راه افقی به پشت آن بدهید زیباتر می‌شود.

تیشرت مشکی

بلوز مشکی، یکی از کاربردی‌ترین لباس‌هایی ست که می‌توانید در کمد لباس هایتان داشته باشید. سعی کنید از لباس‌های طرح دار بپرهیزید، یک تی شرت ساده مشکی که کاملا فیت تن تان باشد، بهتر از هر لباس دیگری بر تن شما عمل خواهد کرد.

 

کت مشکی

اگر می‌خواهید در بیرون از خانه ظاهری کلاسیک و رسمی داشته باشید، سویشرت انتخاب خوبی برایتان نخواهد بود، به جای آن یک کت مشکی به همراه داشته باشید. شما می‌توانید با خیال راحت آن را روی هر رنگ پیراهنی که به تن دارید، بپوشید.

 

شلوار مشکی

آیا می‌شود کمد لباس را بدون وجود شلوار مشکی تصور کرد؟ مطمئنا شما این گزینه را دارید، اما دقت کنید که کاملا فیت تن تان باشد. از پوشیدن شلوار‌های خیلی بلند که در انتهای آن چروک شود یا خیلی کوتاه نیز بپرهیزید.

کفش و کتانی مشکی

ست کردن رنگ کفش با دیگر لباس‌ها کار دشواری ست. اما اگر یک جفت کفش مشکی در خانه داشته باشید، خیال تان راحت خواهد بود. سعی کنید کفش مشکی تان نسبتا رسمی و کلاسیک باشد تا اسپورت و کژوال.

 

ایده برای پوشیدن لباس مشکی

ژاکت چرمی کلاسیک بپوشید! یکی از پرطرفدارترین تیپ‌های مردانه همین تیپ است. شما در یک ژاکت چرمی مشکی چه با شلوار جین و تی شرت و چه با پیراهن و کراوات خوشتیپ خواهید بود. با اینکه جنس‌های خوب آن‌ها شاید کمی گران باشد ولی در عوض مدت زیادی برای شما خواهد ماند.

 

 


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,پاسخی بگذارید


آموزش ارز دیجیتال