خانه » اخبار ستارگان » چالش ایرانی و مسلمان تروریسم نیست بهاره رهنما + عکس

چالش ایرانی و مسلمان تروریسم نیست بهاره رهنما + عکس

چالش ایرانی و مسلمان تروریسم نیست بهاره رهنما برپایی چالش بازیگر خوب و توانمند ایرانی بهاره رهنما برپایی با عنوان ایرانی و مسلمان تروریسم نیست

بهاره رهنما بازیگر خوب ایران که همیشه در زمینه فعالیت های خیریه و رفتارهای انسان دوستانه پیشتاز بوده در چالشی جدید مردم ایران را دعوت به دادن گل به مردم جهان کرده است .

بهاره رهنما که با لباسی با طرح پرچم ایران و نوشته من ایران را دوست دارم و همچنین در دست داشتن پلاکاردی با متن I am iranian muslim and i hate terrorism ( من ایرانی مسلمان هستم و از تروریسم نفرت دارم ) به رساندن پیامی مبنی بر تروریسم نبودن ایرانیان و مسلمانان در جهان به مردم دنیا تلاش میکند تا به جهانیان ثابت کند که ما ایرانیان و مسلمانان اهل صلح و دوستی هستیم و تروریسم نیستیم .

بهاره رهنما در وصف این عکس خود نوشت :

ایرانی بودن یا مسلمان بودن به معنای تروریسم بودن نیست ما به مردم دنیا با گل و لبخند این پیام را خواهیم داد… چالش دعوت از سه دوست برای عکس با هر شعار ضد تروریسم و اعلام ایرانی بودنمان از دوست خوبم کامران بختیاری که من رو به این چالش دعوت کرد و این چالش رو اساسا به راه انداخت,ممنونم . من# علی شوکت #بهنوش بختیاری ودخترم پریا رو به این چالش دعوت می کنم .

چالش من ایرانی مسلمان تروریسم نیستم بهاره رهنما

چالش من ایرانی مسلمان تروریسم نیستم بهاره رهنما

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*