پیگیری وضعیت کارت سوخت بنزین ماشین و موتورسیکلت اینترنتی و اس ام اس

پیگیری صدور کارت سوخت بنزین ماشین و موتورسیکلت اینترنتی و اس ام اس آموزش اینترنتی و پیامکی پیگیری وضعیت کارت سوخت ماشین و موتورسیکلت .

پس از احیای دوباره کارت سوخت بنزین دوباره مسئله ثبت نام کارت سوخت و دریافت کارت سوخت داغ شده است .

در مطلب گذشته آموزش ثبت نام کارت سوخت بنزین را به همراه مدارک لازم جهت دریافت کارت سوخت و همچنین آموزش رمزگذاری را برای شما عزیزان نقل کردیم . جت مطالعه به لینک ثبت نام کارت سوخت بنزین و مدارک لازم و بازیابی رمز کارت سوخت مراجعه کنید .

پیگیری وضعیت کارت سوخت موضوعی است که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد تا از طریق اینترنت و اس ام اس از وضعیت صدور کارت سوخت ماشین و موتورسیکلت خود مطلع گردید .

پیگیری وضعیت کارت سوخت بنزین ماشین و موتورسیکلت

آموزش اینترنتی پیگیری وضعیت کارت سوخت بنزین

جهت پی گیری ثبت نام کارت سوخت وسیله نقلیه تان در صورتی که تحویل نگرفته اید می توانید به سایت sokht.epolice.ir:7001 مراجعه کرده و با واردسازی شماره پلاک ماشین از شماره مرسوله و زمان تحویل به پست آن با خبر شوید. هم چنین می توانید به اداره پست منطقه خود رفته و کارت خود را تحویل بگیرید.

آموزش پیامکی پیگیری صدور کارت سوخت ماشین و موتورسیکلت

برای آگاهی یافتن از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت ، کافیست شماره وی آی ان (VIN) را توسط پیام کوتاه(SMS) به شماره 1101202040 ارسال نمائید. در صورتی که قالب و ساختار مشخص شده در این راهنما را در نوشتن شماره وی آی ان در پیام کوتاه رعایت نمائید، سیستم نرم‌افزاری بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را می‌دهد.

برای استعلام کارت هوشمند موتور سیکلت باید ابتدا حرف M و سپس ستاره و بعد وی آی ان (VIN) موتور سیکلت موجود در پشت کارت موتور را وارد نمایید
به عنوان نمونه
M*IRKV91MN5O3685988

برای استعلام کارت هوشمند خودرو باید ابتدا حرف V و سپس ستاره و بعد وی آی ان (VIN) خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نمایید
به عنوان نمونه
V*IRPC90VV5I9658742

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه