خانه » اخبار ستارگان » پیکسل همجنسگرایی روی لباس بهاره رهنما جنجالی شد + عکس

پیکسل همجنسگرایی روی لباس بهاره رهنما جنجالی شد + عکس

پیکسل همجنسگرایی روی لباس بهاره رهنما جنجالی شد: بهاره رهنما با پیکسلی روی لباسش که به رنگ های مختلف و رنگین کمانی بود دیده شد. قابل ذکر است که این رنگ ها نماد همجنس گرایی جنسی است.

همجنسگرایی-1

نماد همجنسگرایی و همجنس بازان روی لباس بهاره رهنما دیده شد

همجنسگرایی-2

نماد همجنسگرایی در تئاتر بهاره رهنما

اما بهاره رهنما در اینستاگرام نسبت به این پیکسل که او به لباسش وصل کرده و افرادی آن را به پرچم رنگین کمان همجنس گرایان شبیه دانسته اند توضیحاتی ارائه نمود.

همجنسگرایی-3

پرچم دگرباشان و همجنس گرایان

بهاره رهنما درباره این موضوع توضیح داده و گفته این پیکسل هیچ ارتباطی به همجنسگرایی نداشته و پیکسل ماه تولد او بوده است.

درباره این پیکسل اینطور توضیح داده شده :

دوستان عزیز و دلواپسان همیشه در صحنه ، قبل از هر گونه قضاوت نادرست و عجولانه کمی تحقیق کنید. پیکسلی که خانوم رهنمای عزیز به لباس خود در هنگام اجرای تئاتر وصله کرده اند پیکسل ماه تولدشون که آذر هست بوده و لاغیر !

همجنسگرایی-4

ترتیب رنگ ها در این پرچم مهم است و هر رنگ نشانه ای دارد ، جالب است که پیکسل خانم بهاره رهنما نیز عینا رنگ های پرچم همجنس گرایان را دارد:

همجنسگرایی-5

1 دیدگاه

 1. جدیدا مد شده تا یک نفر می آید یک حرف درست و منطقی بزند زود همه می گویند : قضاوت نکن !
  یک حرفی می زنند خودشان هم معنی اش را نمی دانند !
  قضاوت کردن یعنی اینکه یک نفر که هیچ چیز ندیده و نشنیده و نمی داند ، از روی شواهد و مدارک یک حدسی بزند و یک حکمی صادر کند . درست همان کاری که قاضی انجام می دهد : قاضی خودش در صحنه جنایت یا درگیری یا دعوا و … نبوده و حضور نداشته ولی از روی شواهد و مدارک و غیره یک تصمیمی می گیرد و یک حکمی صادر می کند .
  اما در مواردی مثل همین آرم لباس خانم رهنما ، مردم به چشم خودشان یک چیزی را دیده اند و می گویند . این دیگر اسمش قضاوت نیست ، روایت است . مردم آنچه را که دیده اند روایت کرده اند . قضاوت نکرده اند . آرمی که به لباس خانم رهنما نصب شده دقیقا نماد جهانی همجنسگرایان است . اگر این عکس خانم رهنما را به تمام هفت میلیارد آدم کره زمین نشان بدهید تمامشان یک جواب می دهند : نماد همجنسگرایان .
  اینکه در توضیح این عکس گفته شده : قضاوت عجولانه نکنید ! درست مثل این است که شما مرا با تی شرت سرخابی در حال کله پاچه خوردن ببینید ، بعد من به شما بگویم : قضاوت عجولانه نکن ! منظور من از تی شرت سرخابی ، تی شرت مشکی بوده !!! منظورم هم از کله پاچه ، سالاد فصل بوده !!!
  (این مطلب را هم فقط برای روشنگری نوشته ام . وگرنه خودم شخصا آدم مذهبی ای هستم و به شدت هم از همجنسگرایی حالم به هم می خورد )

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*