خانه » اخبار » پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز + عکس
پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز + عکس

پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز + عکس

پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز + عکس به گزارش اولی ها: مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در اقدامی غیرمنتظره به تیم تراکتورسازی تبریز پیوستند و هنوز مشخص نیست چرا این بازیکنان به فوتبال ایران بازگشتند.

پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز

پیوستن مسعود شجاعی و اشکان دژاگه به تراکتورسازی تبریز

کاپیتان های اول و دوم تیم ملی جدیدترین خریدهای باشگاه تراکتورسازی هستند که دیشب از آنها رونمایی شد. مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در شرایطی دیشب با پیراهن باشگاه جدیدشان عکس یادگاری قرار گرفتند که صحبتهای چهار روز قبل باشگاه تراکتورسازی نشان می داد تبریزی ها قید حضور این دو بازیکن در تبریز را زده اند.

زنوزی در مصاحبه اش  گفته بود: امسال هم ما به اشکان دژاگه، مسعود شجاعی، رضا قوچان نژاد، رامین رضاییان و چندین بازیکن خوب تیم ملی پیشنهاد دادیم و حتی بحث رقم پیشنهادی هم نداشتیم و قصد داشتیم هر طور که شده این نفرات را جذب کنیم ولی این نفرات قصد حضور در فوتبال ایران را نداشتند.

زنوزی 6 روز قبل هم در یک کنفرانس خبری به این نکته اشاره کرده بود که بازیکنان ملی پوش مورد نظر او، به خاطر ماندن در تیم ملی نمی خواهند حضور در لیگهای اروپایی را از دست بدهند.

با این همه معلوم نیست چه اتفاقی در مذاکرات تراکتورسازی با مسعود و اشکان رخ داده که این دو بازیکن تصمیم گرفته اند فوتبالشان را در لیگ برتر ادامه دهند. شاید رقم پیشنهادی مالک تراکتورسازی به این دو بازیکن آنقدر وسوسه انگیز بوده که آنها قید ادامه فوتبالشان در اروپا را زده اند و شاید هم شایعاتی که درباره پایان حضور این دو بازیکن در تیم ملی مطرح شده بود، صحت داشته است.

البته اشکان چند روز قبل شایعه خداحافظی از تیم ملی را تکذیب کرده و گفته بود که می خواهد در جام ملتها هم تیم ملی را همراهی کند. زمان، همه چیز را درباره انگیزه مسعود و اشکان برای حضور در تراکتورسازی مشخص خواهد کرد.

تراکتور سومین بمب را هم می ترکاند!

حالا تراکتوری ها قصد دارند یک بمب خبری دیگر هم رو کنند، برنامه ای به نام رامین رضائیان. این مدافع تیم ملی خیلی قبل تر از دژاگه و شجاعی مد نظر تراکتورسازان قرار داشت اما انتقال او تا این لحظه عملی نشده است.

بر اساس آخرین اخبار تراکتور قصد دارد قرارداد با این بازیکن را هم نهایی کند.

بر اساس گزارش آی اسپورت رضاییان دیگر جایی در اوستنده بلژیک ندارد و تراکتورسازی به دنبال جذب اوست. توافق با رضاییان نباید کار سختی باشد البته به شرطی که رامین هم به بازگشت به لیگ برتر تمایل داشته باشد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است