خانه » اخبار » اجتماعی » پیام تبریک نوروز 1396 دونالد ترامپ به کشورهای برگزار کننده عید نوروز

پیام تبریک نوروز 1396 دونالد ترامپ به کشورهای برگزار کننده عید نوروز

پیام تبریک نوروز 1396 دونالد ترامپ به کشورهای برگزار کننده عید نوروز دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا عید نوروز 1396 را به مردم کشورهایی که این جشن را برگزار میکنند تبریک گفت .

دونالد ترامپ رئیس جمهور حال حاضر آمریکاست که در مدتی که بر سر کار آمده هر روز چهره ای از خود نشان میدهد .

عید نوروز 1396 بهانه ای شد تا دونالد ترامپ روی خوش خود را نیز نشان دهد و این عید باستانی را به کشورهای برگزار کننده این جشن تبریک بگوید .

پیام تبریک عید نوروز 1396 دونالد ترامپ به کشورهایی داده شد که به دستور خود وی ، مردم برخی از این کشورها حق ورود به کشور آمریکا را ندارند .

پیام تبریک نوروز 1396 دونالد ترامپ به کشورهای برگزار کننده عید نوروز

پیام تبریک نوروزی دونالد ترامپ

دونالد ترامپ در پیام تبریک عید نوروز 1396 مردم ایران ، عراق ، ترکیه ، مردم جنوب آسیا و آسیای مرکزی را خطاب قرار داده است .

در پیام تبریک عید نوروز دونالد ترامپ آمده است :

می خواهم بهترین آرزوها را برای تمامی کسانی که مراسم نوروز باستانی را جشن می گیرند بفرستم. میلیون ها نفر از ایرانی ها، عراقی ها، ترکیه ای ها و مردم جنوب آسیا و آسیای مرکزی، در کنار خانواده هایشان فرارسیدن بهار را گرامی می دارند.

بهترین آرزوها را برای همه آنهایی دارم که در سراسر جهان عید شگفت انگیز و باستانی نوروز را جشن می گیرند. میلیونها شهروند ایرانی، عراقی، ترکی، آسیای جنوبی و مرکزی در این زمان به همراه خانواده های خود گرد هم می آیند تا فرا رسیدن بهار را گرامی بدارند.

نوروز در زبان فارسی به معنای «روز جدید» است. این فرصتی برای گرامیداشت شروع های دوباره است ؛ احساسی که برای بسیاری از ایرانی ها که در دهه های گذشته برای شروعی دوباره در سرزمینی آزاد به کشور ما آمدند، معنادار جلوه می کند.

من برای سالیان طولانی از امکان مصاحبت با ایرانی – آمریکایی ها بهره مند شدم ؛ آنها یکی از موفق ترین گروه های مهاجر در تاریخ معاصر آمریکا هستند.

برای تمام مردم ایران و تمام کسانی که نوروز را در دنیا جشن می گیرند، از جانب مردم آمریکا برای شما آزادی، بزرگی و فراوانی را آرزو می کنم. نوروزتان پیروز (نوروز مبارک)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*