خانه » اخبار ستارگان » خداحافظی پولاد کیمیایی از سینمای ایران به دلیل مهاجرت از ایران + فیلم

خداحافظی پولاد کیمیایی از سینمای ایران به دلیل مهاجرت از ایران + فیلم

پولاد کیمیایی به دلیل مهاجرت از ایران از سینما و هنر ایران خداحافظی کرد

بدون شک یکی از اخبار تلخ در دنیای هنر و فرهنگ کشورمان ایران مهاجرت ستارگان محبوب ایرانی است که کشور ایران را به دلایل متفاوتی ترک میکنند و جایشان در فیلم های ایرانی خالی میشود .

متاسفانه در سال اخیر شاهد چنین اتفاقاتی از بازیگران جوان و مشهور و محبوب ایران بودیم که از شهاب حسینی بازیگر نام آشنای ایران گرفته تا این روزها که پولاد کیمیایی از مهاجرت سخن به میان آورده است .

مهاجرت پولاد کیمیایی خبری تلخ برای طرفداران بازیگر محبوب ایران و همچنین هنردوستان و فیلم دوستان ایرانی است که توسط خود این بازیگر در اینستاگرام وی منتشر شده است .

پولاد کیمیایی مهاجرت از ایران و خداحافظی

پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر و کارگردان سینما که به تازگی فیلم «معکوس» را برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ساخته بود، با انتشار متنی از سینمای ایران خداحافظی و کشورش را ترک کرد.

صفحه اینستاگرام پولاد کیمیایی با انتشار فیلم عکس های پولاد کیمیایی در اثرهای هنری وی و مطلبی تلخ هم از جانب خود او و هم به کام طرفداران وی از خداحافظی پولاد کیمیایی از سینما به دلیل مهاجرتش خبر داده است .

کلیپ خداحافظی پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی با انتشار فیلم بالا نوشت :

با سلام و عشق به همه شما عزیزنی که سالهاست به من لطف داشتید و یه جوریایی مثل خانواده ی من شده بودید برام خیلی سخته که بگم میخوام از سینمای ایران خدا حافظی کنم و بگم خیلی سالهای خوبی بود کنار شما و همکاران عزیزم و خاطرات این سالها همیشه با من خواهد بود ولی به دلیل مهاجرات شاید دیگه کنارتون نباشم و شاید هم بعد چند سال برگشتم …هر چی خدا بخواد همون میشه بدونید تمام این سالها بیشترین تلاشم رو کردم تا جایی که توانم بود تا برای شما خوب ظاهر شم و خودم رو به هنر و اعتماد شما عزیزان متعهد بدونم اگر بیش از این نشد امیدوارم روزی بتونم یا در این زندگی یا در زندگی دیگری جبران کنم به زودی این پیج رو هم خواهم بست ولی قبلش برای شما یک فیلم آخر خواهم گذاشت تا أساسی خدا حافظی کنیم … شاید کمی هم درد و دل کردم امیدوارم همیشه سربلند باشید و بدرخشیدید کوچیک همه شما هستم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*