خانه » اخبار ستارگان » پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به جم و درخواست بازگشت به ایران + عکس
loading...

پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به جم و درخواست بازگشت به ایران + عکس

پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به جم و درخواست بازگشت به ایران رابعه اسکویی بازیگر زن پیوسته به شبکه جم درخواست برگشت به ایران را کرده است .

اولین واکنش بازیگران شبکه جم به نامه سعید کریمیان مدیر شبکه جم آغاز شده است .

رابعه اسکویی بازیگر زن ایرانی که مدتی پیش به شبکه جم پیوسته بود بر اساس برخی از شنیده ها از پیوستن به شبکه جم ابراز پشیمانی کرده و تقاضای بازگشت به ایران را کرده است .

پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به جم و درخواست بازگشت به ایران

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی که نسبت به سایر بازیگران ایرانی که به شبکه جم پیوستند در این شبکه کمتر دیده شد حضورش در این شبکه ابراز پشیمانی کرده است .

در 13 دی ماه 1394 بود که خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و همچنین پیوستن رابعه اسکویی به شبکه جم توسط رسانه ها منتشر شد .

خبر کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم شاید بدترین خبر میان بازیگران مهاجرت کرده بود زیرا که رابعه اسکویی در تلویزیون و سینمای ایران نسبت به سایر بازیگران کشف حجاب کرده و مهاجرت کرده شناخته شده تر بود .

امروز با اینکه کمتر از یکسال از ماجرای کشف حجاب رابعه اسکویی و پیوستنش به شبکه جم میگذرد اخباری مبنی بر پشیمانی این بازیگر از مهاجرتش و درخواست برای بازگشت به ایران شنیده میشود .

پشیمانی رابعه اسکویی از پیوستن به جم و درخواست بازگشت به ایران

رابعه اسکویی

شاید نامه سعید کریمیان مدیر شبکه جم یکی از دلایل رابعه اسکویی برای پشیمانی باشد .

چند روز پیش نامه ای از سعید کریمیان منتشر شد که در آن به گونه ای از اخراج بازیگران ایرانی شبکه جم و عوامل ایرانی شبکه جم خبر داده میشد .

البته تا به حال خبر ابراز پشیمانی رابعه اسکویی و درخواست وی برای بازگشت به ایران تایید یا تکذیب نشده است اما در صورت صحت نامه سعید کریمیان باید منتظر چنین اتفاقاتی باشیم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*