خانه » اخبار » اجتماعی » پشیمانی دختر مدل ایرانی از پیوستن به مدلینگ + عکس
loading...

پشیمانی دختر مدل ایرانی از پیوستن به مدلینگ + عکس

پشیمانی دختر مدل ایرانی از پیوستن به مدلینگ الهام دختر ایرانی که مدتی به عنوان یک مدل فعالیت داشت از پیوستن به حرفه مدلینگ ابراز پشیمانی کرد

این روزها بسیار دیده میشود مکان های تبلیغاتی که از دختران و زنان خواسته شده تا با وارد شدن به حرفه مدلینگ در نقش یک مدل مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند که با توجه به وضعیت بیکاری در کشور برخی از زنان ایرانی با فریب درامد خوب و آینده خوب به این حرفه وارد میشوند اما در نهایت به پوچی و برخی به بی آبرویی میرسند .

الهام دختر ایرانی که با این فریب ها وارد حرفه مدلینگ شد و اکنون از مدلینگ خارج شده است به ابراز پشیمانی از ورود به این حرفه و همچنین تبعات بد آن اشاره کرد .

پشیمانی دختر مدل ایرانی

دختر مدل ایرانی

الهام داوطلب پشیمان شده مدلینگ با حضور در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای به ماجرای جذب خود به این فعالیت پرداخت.

پشیمانی دختر مدل ایرانی

دختر مدل ایرانی

در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ، داوطلب پشیمان شده مدلینگ به نام الهام حضور داشت که طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانیکه علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تاکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*