خانه » اخبار » حوادث » تجاوز به پسر 6 ساله در مهد کودک تهران و واکنش بهزیستی

تجاوز به پسر 6 ساله در مهد کودک تهران و واکنش بهزیستی

تجاوز به پسر 6 ساله در مهد کودک تهران و واکنش بهزیستی مدیر کل بهزیستی استان تهران خبر تجاوز به پسر بچه شش ساله در مهد کودک تهران را تکذیب کرد .

متاسفانه خبرهای ناگوار در گوشه و کنار کشورمان موجب نگرانی مردم عزیزمان شده است .

برخی خبرها بدون استناد و بدون مدرکی و شاید بتوان گفت توسط برخی از شایعه پردازان برای سواستفاده به شدت در این موارد موجب عصبانیت و عدم احساس امنیت مردم عزیز کشورمان میگردد .

تجاوز به پسر 6 ساله در مهد کودک تهران که در روزهای پیش در برخی رسانه ها منتشر شده بود با واکنش مدیر کل بهزیستی استان تهران همراه شد که این خبر را تکذیب کرد .

تجاوز به پسر 6 ساله در مهد کودک تهران

داریوش بیات مدیرکل بهزیستی استان تهران پیرو انتشار گزارشی در نشریات مبنی بر تعرض به پسر بچه ۶ ساله در مهد کودک اعلام کرد: در بررسی‌های اولیه و بازدید از ۱۲ مهد تحت پوشش وقوع چنین اتفاقی در مراکز تحت پوشش بهزیستی استان تایید نشده است.

وی با تاکید بر ادامه بررسی‌ها برای دریافت اطلاعات بیشتر و حصول نتیجه افزود: ورود آقایان تحت هر عنوانی به محل نگهداری کودکان در مهد‌های کودک ممنوع است و همه امور کودکان توسط مربیان و کادر بانوان صورت می‌گیرد.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان این که وقوع چنین رفتار‌های غیر اخلاقی و غیر انسانی به هیچ وجه قابل گذشت نیست، بیان کرد: اگر چنین اتفاقی در مهد‌های تحت نظارت بهزیستی روی دهد بدون شک کمیته اضطرار نظارت بر مراکز غیر دولتی بهزیستی رای به تعطیلی مهد و پیگیری قضایی خواهد داد.

بیات نژاد پیگیری احقاق حقوق کودکان و به ویژه کودکان و افراد آسیب دیده را از وظایف سازمان دانست و افزود: حتی اگر این اتفاق در مکانی خارج از مراکز تحت پوشش بهزیستی استان صورت گرفته باشد اورژانس اجتماعی در کنار خانواده با جدییت موضوع را پیگیری خواهد کرد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*